HOT! „Szefowie i inni przestępcy” w przyszłym tygodniu w GTA Online - Rockstar prezentuje zwiastun DLC

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Rockstar właśnie opublikowało zwiastun nadciągającego rozszerzenia do GTA Online. Twórcy pozwolą nam stworzyć własne organizacje przestępcze i wykazać się umiejętnościami w nowych trybach!

Rockstar właśnie potwierdził premierę kolejnego rozszerzenia do GTA Online. „Szefowie i inni przestępcy” zadebiutuje na rynku 15 grudnia na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Deweloperzy przygotowali nowe pojazdy, luksusowe jachty, okazałe apartamenty oraz piękne domy, jednak najciekawszym elementem DLC będzie bez wątpienia możliwość stania się VIP-em:

„VIP-owie, którzy przewodzą własnym organizacjom, otrzymają dostęp do nowych kooperacyjnych akcji, wyzwań i umiejętności specjalnych w trybie gry swobodnej. Będą mogli także zatrudniać i zwalniać innych graczy, którzy będą ich ochraniać. Ochroniarze otrzymają regularne wypłaty i specjalne korzyści z tytułu pracy dla VIP-a, np. premie do RP i statystyk oraz GTA$. ”
Deweloperzy przygotowali nowe tryby oraz wyzwania dla wszystkich sympatyków sieciowego Grand Theft Auto V. Ciekawie na pewno zapowiada się wariant zabawy nazwany Ewakuacja, w którym drużyna ochroniarzy musi odnaleźć i ewakuować szefa z rozbitego odrzutowca, zaś zadaniem rywali jest wyeliminowanie uciekiniera.

Zapowiada się bardzo przyjemne rozszerzenie, które na pewno zainteresuje społeczność – na serwerach GTA Online gracze wciąż spędzają setki godzin, więc twórcy bardzo chętnie przygotowują kolejne darmowe dodatki.


 

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Hajsu na lowridera nie moge uzbierać a tu takie cudeńko...

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ciekawe ile taki jacht będzie kosztował bo tak na logikę to z 8-10 milionów powinien kosztować choć myślę że będzie za 4-6mil. bo graczy szlak trafi :D Ja tam gram od premiery i nie mam co z kasą robić to chętnie sobie go kupie. Mam nadzieje że dodadzą nowe sloty na posiadłości bo dom na palach też chętnie przygarnę :p
 

fitness

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Chyba w końcu kupie to GTA bo MP coraz ciekawszy singla przeszedłem na 360 ale miałem rgh i MP nie testowałem

wyskrobane z Sony Xperia m4 Aqua
 

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Tym że graczy szlak trafi raczej się nie przejmują, przypomnij sobie co było szumu o ceny lowriderów i jakoś nie ruszyło to ich. Obawiam się ze taki jachcik może być grubo ponad 10 mln. Mnie zastanawia czy bedzie go mogl kupic kazdy czy tylko vip i jaki trzeba warunek spelnic zeby byc vipem (po za kupą kasy na koncie) Te jachty pewnie beda czestym celem zawistnych innych graczy wiec ochrona do niego sie przyda :p
Na dodatkowy slot bym nie liczył.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

fitness

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ceny może takie wysokie specjalnie dlatego żeby kupować kasę od nich takie mikro płatności hhehe

wyskrobane z Sony Xperia m4 Aqua
 

MatGlo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Gratuluje odkrycia ameryki [emoji14]

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom