1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

szer. zawodowy, warto??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mlodypy, Lipiec 8, 2010.

1. mlodypy

mlodypy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Prabuty
    witam, jest ktoś szer. zawodowym w woju?? jeśli tak to jak oceniacie swoją prace??

2. Lotnik421 Xbox One

3. grzesiu1991

grzesiu1991 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rzucają Cię po całej Polsce gdyby nie to to nawet fajna praca i kasa.

4. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    fajna na pewno ale czy kasa? za szeregowego masz lichą wypłatkę.

jak nie masz żadnych perspektyw w swojej okolicy wybierz wojo - grosze bo grosze ale co miesiąc wypłata jest

5. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    A niby jaka miałaby być wypłata za prace na stanowisku co do którego nie ma żadnych wymagań co do wykształcenia?!Mam znajomych po studiach którzy pracują za 1820zl brutto.(pensja szeregowca)

Moge się mylić,ale w 2010 jest w ogóle nabór do wojska dla osób które nie odbyły zas. służby?Wiem, że NSR rekrutuje,ale czy stricte Armia też przyjmuje?Miało nie być kasy w budżecie na to.

6. x-sauber

x-sauber Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko Biała
    Od kilku lat jestem już po wojsku i powiem ci że troszkę załuje że nie zostałem w wojsku. Mam kilku znajomych i sobie chwalą. Nie przemeczają się a i kasa jest godna. Mieszkanie dostaniesz. A jeżeli ci się w wojsku podobało to sam już musisz zdecydować.

7. Bigggi

Bigggi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Sam wybieram sie do wojska i rozmawialem z ludzi ktorzy byli zawodowymi zolnierzami, jako szeregowy zawodowy ponoc nie ma sensu bo caly czas cie pomiataja, natomiast szkoly oficerskie jak najbardziej, jednak tam trzeba miec znajomosci aby sie dostac. Jezeli sie tam nie dostane to pojde do policji.

8. mlodypy

mlodypy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Prabuty
    ale jak ktoś odbyl slużbe może jeszcze iść, są wolne miejsca w jednostkach, sam sie zatanawiam czy nie iść:)

9. S>W>A>T

S>W>A>T Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    London/woodleigh gdn
    zapytajcie jakie są perspektywy dostania się ?
    Żyjecie w polsce...
    polecam Szkoły podoficerskie i oficerskie nie rekrutują ....
    na zawodowego też małe szanse jeśli nie masz woja odbebnionego .

Biggi ja byłe w Szkole Policji w Słupsku powiem ci z własnego doświadczenia że jedynie gdzie bez znajomości możesz sie dostać to KSP warszawa OPP piaseczno , a jeśli nie masz kandydackiej i nie wiesz co ta sie dzieje to życzę ci powodzenia :D
    jako posterunkowy /sierżanta biegasz za 1900zł po wawie a sam pokój rachunki dojazdy będą cie miesięcznie wynosić około 1000zł ... za 900zł to nie poszalejesz :D
    Jeśli myslisz o Zielonych albo niebieskich polecam ci służbę ale nie w polsce , Zapoznaj sie co oferuje ci Anglia tam taż potrzeba wojskowych / policjantów ale nie biegasz za 1900zł tylko za 2500Funtów...A jeśli jesteś po wojsku lub policji kandydackiej masz duże szanse dostać sie do takiej służby .

10. Gryzek

Gryzek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krobia
    Nieźle zarabiają trębacze w woju. Na przykład we Wrocławiu kumpel na dzień dobry dostał 2500zł(po studiach). Po samej maturze nie wiem czy by się dostał. Na dobrą pensję kursy oficerskie i studia, to podstawa. Liczą się też układy. Fakt-faktem trzeba być dysponowanym cały czas. Czy, to w sobotę czy w niedzielę. Lecz kasa jest.

Pzdr.

Wczytywanie...

Poleć forum