1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szfankujące połączenie X360 <>PC Media

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez vaski, Sierpień 30, 2009.

1. vaski

vaski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rawicz
    Przeszukałem to forum wzdłuż i w szerz i niestety nie znalazłem odpowiedzi na mój problem, a raczej znazłem jakieś sugestie, które nie znalazły zastosowania w moim przypaku.
    Mianowicie co następuje:
    Podłączyłem konsolę z komputerem za pośrednictwem rutera jednak w ogóle mnie to nie cieszy :(
    Laptop <==Wifi==>> Router
    Konslola <==Kabel==>> Router
    Mój problem polega na tym iż bardzo długo ładują się filmy, zdjęcia, muzyka na X360, testy połączenia w X'ie wypadają pozytywnie, jednak filmy ładują się cholernie wolno i doczytują bardzo długo około kilku minut, średnio co 5 minut filmu. Tym sposobem filmów nie da się oglądać!!!
    Dodam, że na komputerze nic nie ściągam, x nie przerobiony (choć to nie ma znaczenia w tym przypadku), nikt do routera nie podpina mi się na lewo.
    Co robić :(
    W oczekiwaniu na pomoc
    Vaski

Ps. Xboxa kupiłem między innymi dlatego iż sharing filmów, muzyki, zdjęć miał być bezproblemowy. Konsola miała stanowić domowe centrum rozrywki. Jednak jak narazie nie jest to to czego oczekiwałem (nie po to dałem 1000pln by biegać po domu z pendrivem).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jak już pisałem wcześniej połącz PC z routerem kablem. Przez Wifi nie pójdzie 100mbit/s bo jest ograniczenie...

4. vaski

vaski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rawicz
    Scrosowanego kabla nie posiadam :( (też pisałem), a poprzez router powinno wszystko iść dobrze. Pierwszego dnia po podłączeniu czytaj 3 dni temu wszystko działało tak jak należy, filmy nie cięły się.

Wczytywanie...

Poleć forum