1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

szok po wyciągnięciu płyty głównej z xboxa 360

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez arni100, Marzec 4, 2008.

1. arni100

arni100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam wszystkich ,dzisiaj dostałem szoku,zacznę od początku,kumpel rok temu kupił xboxa 360 ,po uruchomieniu za skrzypiało i nic nie chciało już odpalić ,żadna gra,oddał na gwarancji w poznaniu,po miesiącu otrzymał nową konsolę,konsolka chodziła ale zdarzały się jej problemy z wyczyść płytkę mięką szmatką,kumpel pojechał ze mną do poznania przerobić konsolę ,odebraliśmy ją na następny dzień,zaczeła czytać kopie zapasowe,ale zawieszki się jej zdarzały,kumpla szlag trafił i sprzedał mi ją po okazyjnej cenie,przerobiłem chłodzenie na 12 v i problem trochę zmalał, dzisiaj rozebrałem konsolę bo jak maił ją kumpel to mu sprężynka od klapki wyskoczyła a mi coś latało w środku,ściągam płytę główną a tu kompletny szok eraser mod,ktoś już tu grzebał i po przyklejał te gumki,podejrzewam że ten hu....w poznaniu jak przerabiał konsolę to podmienił płyty,nie wiem co mam z tym zrobić czy zostawic te gumki czy po odklejać może przez to się konsola wiesza,bywa różnie raz się wiesza po 2 minutach raz 2 godzinach,powiedzcie co mam z tym począć bo normalnie zgłupiałem ,syn mnie maltretuje abym odpalił konsolkę ale niewiem czy mam ją złożyć z tymi gumkami czy nie,z góry dziękuje ,pozdrawiam wszystkich!!!!!!

p :,kumpel napewno tego nie zrobił bo jest za ciemny a konsolka więcej czasy spędziła u mnie niż u niego z każdym problemem przychodził do mnie

2. Lotnik421 Xbox One

3. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Odp: szok po wyciągnięciu płyty głównej z xboxa 360

Wymienili mu konsole na tą po ROD... Dlatego masz tam gumki. Nie ściągaj ich najlepiej bo i tak tym jej nie naprawisz.

4. peku

peku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Ja bym tam pojechał z paczką jakichś dresów ^^ I tak gościowi wpierniczył że by mógł sobie wepchnąć w **** tą swoją po-rod'owom płytę ^^ oczywiscie jezeli mi by sie takie coś przydarzyło :p

5. arni100

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

no tylko że ja mieszkam koło poznania a ten gościu jest z poznania a jak u niego byliśmy przerabiać konsolkę to dresiarzy też tam paru było ,ma gościu wtyki tak że niema co zaczynać bo może się to nie ciekawie skończyć

6. Piri001

Piri001 Guest

ale tam sa gumki czy takie dziwne cos zwane elastometrem czy jakos tak ?

7. arni100

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

taka pianka,na początku myślałem że tak ma być, bo zrobione bardzo profesjonalnie,pojadę do kumpla to zrobię fotkę

8. Piri001

Piri001 Guest

9. arni100

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

no dokładnie tak samo oto zdjęcie

10. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce

eee a to nie powinno tak być ???

11. Piri001

Piri001 Guest

Jezeli takie cos masz to to jest standardowo przyklejone przez m$ . Nie ma co sie bac .

12. arni100

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

to kamień z serca mi spadł ,ale m$ sam robił ten eraser mod aby zabezpieczyć się przed 3 diodami????

13. przeo_91

przeo_91 Guest

Tak by dogniatały pamięci do płyty a obecnie zamiast tego "elestrometru" stosują metalowe przylepce które odprowadzają ciepło po metalowych częściach obudowy :)

14. arni100

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

dzięki za pomoc i wyjaśnienie,pozdrawiam wszystkich!!!!!!!!!!!!!!

15. Piri001

Piri001 Guest

Co do nazwy nie jestem pewny . Zobaczylem ja w poradniku spike200 .

Wczytywanie...

Poleć forum