Szokujace ceny gier

tomasz0992

Użytkownik
Użytkownik
Ceny sa tak wygorowane poniewaz gry sciagaja do sklepow zaraz po premierze, reklamujac je jeszcze, zarabiaja na poczatku lecz pozniej nie zmieniaja cen.. powiedzmy sobie szczeze komu chcialoby sie porownywac ceny w sklepach w internecie i innych zrodlach..i je pozniej zmieniac...Po roku nastepna premiera i co zrobic z tymi ktore maja ceny np.249 i wyzej..hmm dobre pytanie.. oczywiscie na magazyn potem dopiero znizaja ceny bo im wszystko zalega.. chca to szybko sprzedac..tak juz jest i byc musi;]
 

szuran

Użytkownik
Użytkownik
Gry nie są drogie... jeśli tylko ma się chęć poszukać. Nawet w zagranicznych sklepach (przez Internet). Udało mi się kupić Battlefield Bad Company Collector's Edition za mniej niż 70 zł. Za Orange Box dałem równowartość 50 zł. (za nówkę). Left 4 Dead, używana ale w stanie idealnym i tuż po premierze - 99 zł. Ceny są dobre... w dobrych miejscach. :)
 

Doom3d

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem czy ktoś o tym pisałem ale wiele sklepów prowadzi wymianne z której warto korzystach bo tanio to wychodzi, Gorzej jednak mają osoby w mniejszych miejscowościach gdzie nie ma wielu sklepów tego typu prowadzących taką działalność. W Wawie do wymiany polecam Świat Gier ul.Chmielna.
 

slim3000

Użytkownik
Użytkownik
Niestety w mojej miejscowosci nie ma takiej mozliwosci ... :(
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
Przede wszystkim nie kupować gier w takim MM czy empiku tylko szukać na necie dobrze bo różnica w cenie może być powalająca.... Od taki przykład ja kiedyś w MM kupiłem grę za 170 zł która była dość starawa i niewarta nawet 50 zł :( Człowiek czasem uczy się na błędach i tyle...
 

Do góry Bottom