1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szukam Band Hero

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kubaston, Sierpień 1, 2011.

1. Kubaston

Kubaston Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, siostra potrząsnęła x'boxem najpewniej podczas gry pod moją nieobecność, na moje nieszczęście gra nie była zainstalowana na dysku. Gra odpala, ale czasami zacina się. I tu pojawia się moje pytanie, czy jeśli zainstalował bym ją na dysku to by chodziła ? Jeśli tak, to szukam kogoś z okolic Łodzi, ( dokładnie mieszkam w Tuszynie ) kto mógłby pożyczyć mi grę do instalacji. Nie wiem czy możliwe jest znalezienie takiej osoby, ale próbuję. Mogę za to zapłacić jakąś symboliczną sumę. ( nowa gra jest warta 50 zł. więc to mogłoby być 10zl, jeśli ktoś nie byłby tak miły za darmo. )

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartez1994

bartez1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    Jeśli gra nie zainstaluje się na dysku ( twoja) to i tak nie zadziała ci potem po instalacji z czyjejś płyty bo musisz swoją w napęd wsadzić

4. Kubaston

Kubaston Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie o to mi chodziło. Myślałem, że po zainstalowaniu z innej będzie można grać, bo ta moja będzie potrzebna tylko do weryfikacji. No cóż, Band Hero póki co będzie tylko leżeć na półce ;//

Wczytywanie...

Poleć forum