1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

szukam dobrego serwisu.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cheeroke265, Kwiecień 9, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. cheeroke265

cheeroke265 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dolnośląskie
    tak jak w temacie, szukam jakiegoś dobrego serwisu konsol Xbox360. miejsce nie ma znaczenia, ważne żeby oferowali naprawy solidne, sprawne, w miarę tanie i szybkie. i najważniejsze - aby można było do nich wysłać konsolę pocztą, a oni po naprawie odesłali spowrotem.

ogólnie to szperałem coś na allegro i google i znalazłem takie 2 oferty:

[IKSBOKS SERVICE] - oferują naprawy wszystkich błędów RROD od 59zł (skontaktowałem się z nimi i poinformowali mnie, że podstawowa naprawa kosztuje 130zł do 150zł - napisałem że mam błąd 0020, w takim wypadku potrzeba reballing'u)

[Serwis Wrocław] - ten serwis oferuje reballing za 100zł. ale czy to pomaga na błąd 0020?

czy ktoś korzystał z usług tych serwisów? a może znacie jakieś inne, lepsze? proszę o pomoc i z góry dzięki ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. wasil23oki

wasil23oki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ciechanów
    Witam cię. Z tych dwóch podanych polecam IksBoks Ser., narawiali mi grafikę w laptopie (reballing). Z czystym sumieniem polecam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum