1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szukam gier danego gatunku...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez IamDJfromHell, Sierpień 11, 2010.

1. IamDJfromHell

IamDJfromHell Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Słupsk
    Witam szukam gier w stylu : Gears of War , Seria Need For Speed , Midnight Club LA , Ace Combat.

Jeżeli chodzi o Ace Combat to poszukuję gry gdzie można polatać współczesnymi samolotami F-22 , F-16 , A-10 itp :) tak jak w Ace combat , różne misje , w miarę rozbudowana fabuła

Jeżeli chodzi o Gears of War to wiadomo :D Naparzanka , różne egzekucje i rozbudowana fabuła .

Jeżeli chodzi o Need For Speed i Midnight : Chodzi mi o nielegalne wyścigi najlepiej , dużo tuningu , sporo ciekawych tras i żeby nie było monotonią po przejechaniu 5-10 wyścigów ;)

Czekam na jakieś propozycje. I prosiłbym żeby podawać też nie co starsze gry a nie tylko 2010 bo nie będzie mnie stać na takie świeżynki :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. fake4r

fake4r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    pl
  4. IamDJfromHell

IamDJfromHell Użytkownik Użytkownik

Polubienia: