1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szukam gier pewnego typu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Shin3, Wrzesień 21, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Shin3

Shin3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Targ
    Witam, od niedawna ( 1.5 tyg) jestem posiadaczem xbox 360 wersja slim i chciałbym się poradzić was - ludzi bardziej wtajemniczonych w świat gier jakie gry wybrać na moja nowa konsole.
    Hmm a teraz mniej więcej co mi się podoba z tych kilku gier w które grałem.
    Prince of persia : the forgotten sands - przeszedłem lecz walka została okrojona strasznie
    Assasin Creed I / II - przeszedłem lecz jest zbyt wielki nacisk na monotonną walkę
    The Legend of spyro : dawn of the dragon - przeszedłem( w 100% razem z 50 achiv. ) i nic mnie nie zachwyciło
    Te wszystkie gry są zbyt krótkie dla mnie i nudzi mnie przechodzenie ich w kilka godzin.
    Odpadają gry w których strzelamy - celowanie na xklocku nie jest dla mnie - jestem zwolennikiem strzelanek na kompie( CS od 4 lat ).
    Grałem w CoD, Avatar the game i kilka innych. Niestety nie zachęciły mnie wogóle.
    Odpadają też wyścigowe oraz wszelkiego rodzaju piłki nożne, koszykówki itd...

Ma ktoś podobny gust do mnie? Wiem,że jest on trochę dziwny ale co na to poradzić?:D Jakie gry tego typu polecacie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. back4stage

back4stage Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    nowy sacz
  4. bart122

bart122 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A może nasze kochane GTA ?? .
    Ps. Tam celowanie jest automatyczne wiec nie trzeba się trudzić za wiele :)

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum