1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szukam kilku konkretnych gier z kilku rodzji

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kupiec Hrupkuw, Grudzień 3, 2010.

1. Kupiec Hrupkuw

Kupiec Hrupkuw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szukam kilku konkretnych gier z kilku rodzajów

Za niedługo będę mieć xbox 360 slim i nie będę go przerabiać. Mam słaby komputer i nie miałem wcześniej innych konsoli więc na grach się za bardzo
    nie znam. Szukałem dużo po forum i na necie różnych gier ,ale nie dużo znalazłem. Otóż szukam takich gier:
    -jakaś fajna gra samochodowa ,najlepiej rajdy (do konsoli będzie dodana gra froza motorsport 3 ,a z tego co słyszałem gierka jest dobra ,ale niestety nie w stylu rajdów)
    -jakiś dobry rpg (zastanawiałem się nad fable 3)
    -jakaś dobra strzelanka typu call of diuty (na pewno kupię far cry 2 i może BC 2)
    -jakaś gra typu horror (do konsoli będzie dołączony również alan wake ,a z tego co widziałem to chyba jest horror i podobno fajna gierka)
    -jakaś gra taka jak assasin cred (na pewno kupie) gdzie walczy się na miecze itp.
    -chciałbym jeszcze grę fps ,ale taką z jakimiś kosmicznymi broniami (typu half-life)
    -najbardziej szukam jakiejś strategii która toczy się w średniowieczu

Bardzo proszę o konkretne przykłady i nie piszcie żebym sobie sam szukał itp. bo ja po prostu nie wiem czy taka gra jest dobra czy nie.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jest w dziale gry odpowiedni temat więc SZUKAJ!

Wczytywanie...

Poleć forum