1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szukam kilku konkretnych gier z kilku rodzji

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kupiec Hrupkuw, Grudzień 3, 2010.

1. Kupiec Hrupkuw

Kupiec Hrupkuw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szukam kilku konkretnych gier z kilku rodzajów

Za niedługo będę mieć xbox 360 slim i nie będę go przerabiać. Mam słaby komputer i nie miałem wcześniej innych konsoli więc na grach się za bardzo
    nie znam. Szukałem dużo po forum i na necie różnych gier ,ale nie dużo znalazłem. Otóż szukam takich gier:
    -jakaś fajna gra samochodowa ,najlepiej rajdy (do konsoli będzie dodana gra froza motorsport 3 ,a z tego co słyszałem gierka jest dobra ,ale niestety nie w stylu rajdów)
    -jakiś dobry rpg (zastanawiałem się nad fable 3)
    -jakaś dobra strzelanka typu call of diuty (na pewno kupię far cry 2 i może BC 2)
    -jakaś gra typu horror (do konsoli będzie dołączony również alan wake ,a z tego co widziałem to chyba jest horror i podobno fajna gierka)
    -jakaś gra taka jak assasin cred (na pewno kupie) gdzie walczy się na miecze itp.
    -chciałbym jeszcze grę fps ,ale taką z jakimiś kosmicznymi broniami (typu half-life)
    -najbardziej szukam jakiejś strategii która toczy się w średniowieczu

Bardzo proszę o konkretne przykłady i nie piszcie żebym sobie sam szukał itp. bo ja po prostu nie wiem czy taka gra jest dobra czy nie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jest w dziale gry odpowiedni temat więc SZUKAJ!

Wczytywanie...

Poleć forum