1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

szukam kogos co przerobi slima 4gb

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bimbos, Luty 22, 2013.

1. bimbos

bimbos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    włocławek
    Witam jak w temacie szukam osoby lub serwisu co przerobi mi mojego slima .Najlepiej jakby to byla osoba z włocławka lub okolic ale rownniez istnieje opcja wysłania .
    SZukam osoby ktora zajmuje sie tym na co dzien i zrobi mi stabilna przerobke a nie na pare dni. Rok produkcij to 2012-09-07. Moze forumowicze macie kogos godnego polecenia

2. Lotnik421 Xbox One

3. Spox_2

Spox_2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    www.serwis.kielce.pl
    Większość osób udzielająca się na tym forum jest rzetelna, także zero obaw o swój sprzęt.

Masz do wyboru do koloru w tym dziale.

Praktycznie każdy działa wysyłkowo ;)

4. bimbos

bimbos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    włocławek
    a jest ktos z okolic wloclawka ?

Wczytywanie...