1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szukam kogoś kto przerobi mi konsole

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Corexx98, Wrzesień 20, 2013.

1. Corexx98

Corexx98 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Poszukuje kogoś z piotrkowa trybunalskiego kto przerabia konsole.Mój sprzęd to xbox 360 slim czarny 4gb data produkcji 2011-10-27.9,6V.Podałem wam takie informacje bo o takie prosił mnie koleś ktróry przerabia z łodzi.No on powiedział że napęd do tego jest drogi i lepiej zamontować chip ale to wiąże się z kosztem 150 zł.Czy to wygurowana cena i kto przerobi mi konsole z Piotrkowa Trybunalskiego.A jeszcze jedno może w jakimś sklepie przerabiają??

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
Wczytywanie...

Poleć forum