1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szukam laptopa. Co polecacie.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Blood., Październik 21, 2009.

1. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A więc mam zamiar kupić sobie lapka. Cena jakoś + - 2k zł.

Przy okazji nie chce się nabić w butelkę, bo już od paru lat nie interesowałem się nowinkami w sprzęcie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. $o$

$o$ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Capital
    HP 530 ja takiego mam 1,6 kafla :D +win 7 i wszystko ładnie śmiga szukaj w sklepach inter. bo w nor. sklepach chyba nie ma ;P

4. Duncan

Duncan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stargard
    Toshiba! Ja mam A200-206 z napedem pioneera,kopie pali az milo.Starszy to model,ale jeszcze wydajny i nie zawodny:)

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ja do Ciebie napisałem, żebyś się odezwał do mnie na GG ;)
    Będę niebawem redaktorem na stronie Forum Notebookcheck.pl :: laptopy, notebooki, laptop i jakby coś to mogę komuś pomóc odnośnie laptopów. Mówię to jako specjalista a nie ktoś, kto posiada laptopa i tylko jego będzie polecać...

Do 2000zł możesz już dostać całkiem całkiem sprzęt NOWY, jednak jest pewna promocja teraz, że można kupić super sprzęt za super cenę...

6. RAFIMAX

RAFIMAX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Poszukaj jakiegoś Sony VAIO
    Bardzo dobry kom :p

7. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    drogie i przereklamowane , byłem użytkownikiem vaio

6 letnim doświadczeniem z korzystania rożnych laptopów polecał bym, ci się kierować głownie jakością SERWISU i "dobrą" gwarancja.
    Średnio po około 12-18 miesiącach co drugi laptop trafia do serwisu . A a co czwarty po 3-4 latach użytkowania, psuję się całkowicie.

Wczytywanie...

Poleć forum