1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szukam ludzi do zombie w BO

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez JuNy, Kwiecień 29, 2012.

1. JuNy

JuNy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    Szukam ludzi ktorzy pomoga w robieniu easter egg na moon i call of the dead !
    Mój GT : iHAZm0dzZ

w nicku jest ZERO a nie O :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. Filip3ck

Filip3ck Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Hm, ja mam 2 kumpli i wlasnie poszukujemy czwartej osoby do zrobienia Big Bang Theory(moon) oraz Time Travel Will Tell(Shangri-La), na Call of The Dead juz zrobilismy :|

4. JuNy

JuNy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    shangri la nie mam kupionego , moon i call of the dead stoi narazie czysty ; d ale juz znalazlem ludzi temat do zamkniecia . Ale jesli ktos chce zebym mu pomogl w zombie to nie ma sprawy niech zaprosi do znajomych

Wczytywanie...

Poleć forum