1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szukam lustrzanki do 2500 zł

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zetrov, Grudzień 20, 2012.

1. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    Witam

Może ktoś mi tutaj pomoże. Szukam aparatu do ww kwoty. Głównie do pleneru itp.
    Szukam nowych aparatów i na początek z podstawowym obiektywem

Będę wdzięczny a pomoc

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

2. Lotnik421 Xbox One

3. wanda99

wanda99 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zobacz sobie na nikona d3100 - wiadziałam na okazje.info ze w sklepach internetowych wraz z obiektywem można go dostać za około 1600 zł. Ewentualnie sony alfa a37 w okolicach 2000.

4. Darosław86

Darosław86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Sosnowiec
  5. Emcio

Emcio Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lębork
    W tej cenie Nikon D5100 + 18-55
    lub jeżeli znajdziesz
    Nikon D90 + 18-55

6. zetrov

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    Odp: Szukam lustrzanki do 2500 zł

Właśnie nie wiem czy lepiej d90 czy d5100. Chyba lepiej już cos nowszego kupić

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

7. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Odp: Szukam lustrzanki do 2500 zł

d600

Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2

8. NIKODEMUS

NIKODEMUS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żywiec, Poland
    jeśli planujesz poważnie myśleć o fotografii to zacznij o wyboru systemu w jaki chcesz wejść czyli Nikon lub Canon innych nie polecam, jak wybierzesz system to poszukaj dobrego szkła a nie body, bo samo body po roku już jest nic warte a szkło nadal ma swoja wartość w skrócie obiektywy bardzo wolna tracą na wartości, jeśli plener to pomyśl nad starymi manualnymi szkłami m42 z przejściówka pod system + jakiś dobry statyw, tanie jak barszcz a rysują naprawdę pięknie. i pamiętaj "To nie aparat robi zdjęcia tylko człowiek", więc możesz mieć sprzęt za naście tysięcy a i tak foto będzie na granicy kiczu i żenady.

9. zetrov

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    czyli jakie body polecasz na poczatek? chyba bardziej jednak wejde w system nikona niz canona

10. REDARROW

REDARROW Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Używam d3100 + 18-105 - na początek idealne, ew. d5100 ale szkło jest rewelacyjne dla początkującego. Nie polecam 18-55 kit bo to cieniutkie szkło.

11. NIKODEMUS

NIKODEMUS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żywiec, Poland
    na początek coś taniego jeśli nie miałeś styczności z lustrem, musisz się nauczyć co to przysłona, czas naświetlania, jaki balans bieli do jakiej sceny, ewentualnie zawsze możesz zda się na automat i obrabiać w programie
    ja akurat siedzę w canonie, byłem w systemie pantaxa ale szybko zrezygnowałem, obecnie używam dość leci sprzęt ale mi odpowiada w 100%, po prostu wiedziałem co najczęściej fotografuje i taki tez kupiłem sprzęt, acha posiadam canona 30D + szkło tamrona 17 - 50 ze stałym światłem 2.8, nie narzekam, może i stare ale lepiej mieć starsze body a pożadne niż nowe i cienkie :)
    jeśli bys przymierzał się do canona to poszukaj 40D plus szkło 18 - 135 IS canona dobry zakres i nieźle rysuje, powinno się zmieścić w 2500 lub kup po prostu dobra hybrydę czy mega zoom jak to rożnie nazywają, wszystko co potrzebujesz w jednej puszce :)

aaaa jak nie wiesz w jaki system wejsc porównaj ceny szkieł na rynku, może się okazać ze różnica w obiektywach tej samej klasy jest znacząca

tak na szybko
    CANON 50D + OBIEKTYW CANON 18-55IS + KARTA BCM !!! (2873571556) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

12. po.goda

po.goda Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moim zdaniem nie opłaca się na początek kupować taniego sprzętu, bo niedługo będziesz się musiał znowu zastanawiać nad zastąpieniem go czymś lepszym. Nie mówię, żeby od razu rzucać się na głęboką wodę, ale lepiej kupić coś nieco bardziej zaawansowanego i nawet jeśli nie wykorzystasz od razu wszystkich jego możliwości to z czasem dzięki ćwiczeniom na pewno sam odkryjesz kolejne zalety. Według mnie dobra dla Ciebie będzie np. lustrzanka alfa SLT-57 (używana spokojnie zmieści się w Twoim budżecie).

Wczytywanie...

Poleć forum