1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szukam najlepszej gry XO

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Krab%, Grudzień 9, 2014.

1. Krab%

Krab% Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.Szukam najlepszej gry na konsole XO co mi polecicie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. geometric77

geometric77 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Opolskie
    Nie ma czegoś takiego jak najlepsza gra. Podaj jaki rodzaj gier Cie najbardziej interesuje a coś dobierzemy.

4. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Ja polecam Far Cry 4 wcześniej grałem tylko w drugą odsłonę i to po 30 minutach grania oddałem koledze twierdząc że to nie dla mnie. FC4 jednak mnie wciągnęło tak bardzo że nie wiem dlaczego nie kupiłem tej gry wczesniej. Jeżeli chodzi o wyścigi to tylko Forza5 lub Forza Horizon 2.

5. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Zależy co lubisz. Świetnie się gra w Dead Rising 3, The Shadow of Mordor jest rewelacyjne, Far Cry 4 świetny. Możesz zawsze wykupić EA Access, masz na starcie m.in. Battlefield 4, Fifa 14, NBA, Plants vs Zombies za free.

Wczytywanie...

Poleć forum