1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szukam neta

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez agent, Maj 27, 2011.

1. agent

agent Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Chce kupic neta za rosadna cene zeby moc pykac w multi. Najlepiej przewodowy, koło siebie mam linie tp, ale tp jest zbyt drogie i dodam ze nie mam telefonu stacjonarnego. Moj auktualny net to modem bezprzewodowy i na nim to trudno nawet ogladac filmy na youtube :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. agent

agent Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    myslalem nad netia kosztuje 50 zł telefon z netem ale nie wiem o co chodzi z tym jaki mam drut taki mam internet

4. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    A to tak trudno zadzwonic do netii i zapytac ?
    Ogolnie tu chodzi o to ze jak masz stare kable to np bedziesz mial maks 4mbit ale za ta same cene jak kabel pozwoli dadza ci i 20mbit, choc sama oferta jak sie przyjrzeć nie jest jakas zachęcająca i jak nie masz kabli neti to będziesz korzystać z kabli tp

Wczytywanie...

Poleć forum