1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szukam osoby do wspólnego kupowania gier XONE

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez entty, Wrzesień 1, 2015.

1. entty

entty Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, tak jak w temacie, szukam osoby z którą mógłbym wspólnie kupować gry, razem ustalalibyśmy co nas interesuje, a co nie, ponadto mogę udostępnić profil z Dwoma asasynami.

2. Lotnik421 Xbox One

3. grzegorz1652

grzegorz1652 Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak kupię XO to byłbym zainteresowany kupnem FIFA 16 znalazłem dzisiaj nawet wersję cyfrową na allegro za 109zł więc jakbyśmy kupili na pół to wyszło by po 54zł

Ostatnia edycja: Wrzesień 4, 2015
  4. Kacperekk

Kacperekk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie kupuj takich gier, ta gra za 109 zł to gra udostępniana Ci na profilu który możesz bardzo prędko stracić :)

5. grzegorz1652

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zależy kolego i kogo kupisz. Jak kupisz i sprawdzonego sprzedawcy do dostajesz profil z przeniesieniem licencji i grasz na swoim profilu. Ja kupowałem tak na Xbox 360 i nie miałem problemu do dzisiaj gry działają.

Wysłane z mojego OV-Vertis-01 przy użyciu Tapatalka

6. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Na xbox one nie przenosi się licencji. Jak ktoś zabierze profil to masz pograne :)

Sae lubi to.
  7. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Ale na xo bierzesz zapasowe passy i gówno juz może tobie sprzedający zrobić bo mozesz sobie grę przepisywać na swoje emaile .

8. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Na allegro jak byk piszą że nie dają zapasowych passów :D

9. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    To zależy od kogo kupujesz jak ja kupowałem wcześnie to nigdy przez allegro. Jezeli chcial zarobić dawał passy teraz jak ktos jest łosiem i kupi bez to jego sprawa . Wspomnę tylko ze aż 80% kont które sprzedają bez passow można bylo samemu zmienić . 1*metoda : Zgłaszałeś ze nie posiadasz juz dostępu do emaila itp i po jakimś tam czasie wpisywałeś swoje . 2* metoda : Wpisywales ten sam email na chinska domenę i te same haslo i tu właśnie 80% kont sie sprawdzało. Nie chciało im sie robic dodatkowych emaili gdy to hurtem dostawali .

10. Machhh

Machhh Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Kolego moglbys jasniej opisac ta "chinska " metode. Bo z checia bym kupil taki profil bez passa zeby tylko zmienic hasla i email badz tel zabezpieczajacy. I zasmiać sie kolesiowi prosto w twarz. Dzieki wielkie z gory za wyjasnienie :)

11. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Jestem na wakacjach obecnie , nie mam dostępu do swojego komputera . Musial byś poszukać w necie stronki na której były te konta bo ja nazwy nie pamiętam a w konta juz dawno sie nie bawię . Albo poczekaj może ktos tu korzysta dalej z tego i poda ta stronkę bo wiele osób tak właśnie robiło nie mając zapasowych passow .

12. grzegorz1652

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja wczoraj pisałem do gościa co ma profil na allegro xbox360gry i zapytałem jaką mam gwarancję że po tygodniu gra nie przestanie mi działać czy po miesiącu i czy sprzedają z passami? to nic na ten temat nie odpisał tylko że mogę grę reklamować w razie czego nawet po roku czasu. Komentarze też ma dość takie więc wydaje mi się że chyba warto by było

13. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1235
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Z allegro jest taki problem że ludzie wystawiają komentarze kilka dni po a są tacy co od razu a nie da się go zmienić tak prosto wiec taki cwaniak spokojnie inkasuje zł.

14. grzegorz1652

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Yhy. A T ta strona nie nazywała się przypadkiem mykeys.pl?

Ostatnia edycja: Wrzesień 6, 2015
  15. grzegorz1652

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. Znalazłem jeszcze fifę 16 za 129zł i w opisie pisze tak: SPRZEDAWANY PROFIL NIE STAJE SIĘ TWOJĄ WŁASNOŚCIĄ, JEST MOZLIWOSC USTAWIENIA PRFOILU NA DOMOWY I GRA NA STALE ZOSTAJE PRZYPISANA DO KONSOLI, BEDZIE MOZNA W DOWOLNYM MOMCIEC POBRAC GRE PONOWNIE ALE NIE BEDZIE MOZLIWOSCI PRZYPISANIA GRY NA INNA KONSOLE, W NASZE GRY MOZNA GRAC ONLINE NA KAZDYM PROFILU

16. Rob1N_PL

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Prawda jest taka że powiedzmy po kilku miesiącach gość będzie mógł sprzedać konto i zostaniesz bez gry bo jak ktoś ustawi konsole domową to zabiera ją tobie :/ Bez passów bym nie kupił bo to jedyna gwarancja że nic nie stracisz. Jeśli koleś ich nie daje to coś tu śmierdzi.
    Lepiej znaleźć kogoś zaufanego do zrzutki. Ja zapłaciłem 197 zł za fifę 16 u ruskich. Na dwie osoby wychodzi taniej niż z allegro i nikt nie jumnie.

17. grzegorz1652

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A na ile osób można to podzielić maksymalnie na dwie? Bo pisałem tam jeszcze to mi napisali że każdy dostaje inny e-mail i hasło po zakupie. Także nie ma możliwości żeby mi ktoś wziął grę. A te passy to są e-mail i hasło?

Ostatnia edycja: Wrzesień 7, 2015
  18. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Jezeli nie masz zapasowych pasów to w każdej chwili może tobie zabrać grę . Mozesz jak mówiłem legalnie na stronie ms zgłosić ze nie masz już dostępu do zapasowych pasów i tam cie pokieruje co i jak do 30,dni jak dobrze Pamiętam musisz poczekać i ustawisz swoje pasy . Lub próba na chińską stronkę.

19. grzegorz1652

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Aha ok dzięki w takim razie się jeszcze zastanowię

20. grzegorz1652

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czy może ktoś napisać poradnik do tej chińskiej metody co trzeba dokładnie zrobić i jak

21. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    podłączam się do pytania jak zakupić gry na rynku rosyjskim za ruble lub w Hong Kongu za dolary HK , chodzi mi o ustawienie konta na takich rynkach jak najlepiej dodać opcję płatności (karta płatnicza czy iny sposób) bo zdrapki raczej ciężko dostać

Wczytywanie...

Poleć forum