1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[SZUKAM] Osoby która pomoże z aktywacją XBOX LIVE

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Slovenin, Styczeń 10, 2015.

1. Slovenin

Slovenin Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak w temacie - nie posiadam karty kredytowej, a chciałbym zagrać na Xbox live - trial nie był używany na tej konsoli ani razu i stąd też prośba. Jeśli znalazłaby się osoba która założyłaby konto na stronie xboxlive i aktywowała tam triala gold po wszystkim usunęłaby swoje dane i dała mi login i hasło do konta. Wiem, że może to trochę głupio brzmieć ale kiedyś gdy miałem PS3 było podobnie z PS3 Plus gdzie wymagana była karta kredytowa i na pewnym forum ps3 powstał nawet temat gdzie ludzie pomagali innym tworzyć konta i je aktywować tak jak w mojej prośbie. Chyba, że jest jakaś inna opcja żebym samodzielnie mógł je aktywować to proszę o wyjaśnienie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    naciśnij środkowy guzik GUIDE potem daj strzałkę w lewo i znajdź opcję WYMIEŃ KOD
    wpisz tam i ciesz się 48h triala na xbl

4. Slovenin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    I to jest jednorazowe? Bo na stronie xboxlive jest trial miesięczny który można użyc x3 na 3 różnych kontach.

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    mówiłeś o aktywacji triala a nie o 3 miesiącach frikowego golda.
    nie wiem jak się aktywuje bo nigdy tego nie robiłem ale każdy zwykły kod możesz aktywować przez guzik GUIDE albo na stronie xbox.pl

6. Slovenin

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli się pomyliłem bo chodziło mi o tego miesięcznego. Ale chyba znalazłem już sposób bo przeczytałem, że wystarczy zmienić kraj na Indie i tam założyć konto.

Wczytywanie...

Poleć forum