1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szukam przycisków

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mj009, Listopad 15, 2008.

1. mj009

mj009 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A więc wystąpił u mnie problem trzech czerwonych diod, w tutrioalu pisze, aby wcisnąć przyciski "sync button" i "eject". Mógłby mi ktoś pokazać które to są? Najlepiej na zdjęciu. Wiem, że to pytanie jest banalne, ale ja sie niestety na konsolach nie znam :-\

2. Lotnik421 Xbox One

3. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Odp: Szukam przycisków

Eject to ten, którym otwierasz tackę napędu przy wkładaniu płyty. Sync button to ten mały biały obok slotów karty pamięci, obok niego jest znaczek ")))"

4. zomg

zomg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Sync button to taki mały przycisk obok slotu B karty pamięci.Eject to przycisk otwierania napędu. To i tak nie pomoże bo rod na 100% nie zniknie.

5. Piri

Piri V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włoszczowa :)

Jezu , ja pierd*le . A moze chłopak chce kod błedu sprawdzic ?

Wczytywanie...

Poleć forum