1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

szukam sklepow lodzi i okolicach z kosolami ale nie media itp raczej typowe

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Gofinew, Wrzesień 9, 2008.

1. Gofinew

Gofinew Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    szukam sklepow typowo kosolowych lodzi albo okolice jak ktos jakies zna to niech mi poda adresy bo chce kupic xboxa 360 elite

2. Lotnik421 Xbox One

3. matk

matk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: szukam sklepow lodzi i okolicach z kosolami ale nie media itp raczej typowe

Nexus ul. Nawrot 8
    http://www.nexus.webd.pl

4. bartos90

bartos90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Odp: szukam sklepow lodzi i okolicach z kosolami ale nie media itp raczej typowe

"Ones świat konsol" ul. Piotrkowska 123 lub "Komtech konsole" ul. Piotrkowska 49.

5. PUMBA-20

PUMBA-20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

polecam Nexus, wczoraj odebralem od nich konsole po naprawie 3ROD, wiedza co i jak;)

6. Brzuzka

Brzuzka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

ja kupiłem w nexusie konsolke :p jest jeszcze sklep na piotrkowskiej 77

7. Astor

Astor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Hull UK/Łódź Polska

POlecam sklep konsolowy "United Computer Service" mozna tam kupic konsole + przerobic ja,
    sklep znajduje sie na Retkini na przeciwko Centrum Piaski w tym samym budynku co solarium;)

8. matk

matk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

"Ones świat konsol" ja dzisiaj byłem tam żeby przerobić swojego x360 (napęd benq) zapłaciłem 120zl , i mówili że mają jeszcze xboxy które da się przerobić ;] ale nie pytałem w jakich cenach

9. kazecik

kazecik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Ja mam swoją konsolę z United Computer Service i działa dobrze( przerobioną kupiłem)

Wczytywanie...

Poleć forum