1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szukam słuchawek do Xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pociok14, Listopad 21, 2013.

1. pociok14

pociok14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Od 2 tygodni poszukuję słuchawek do Xbox 360. :listening_headphone Jakie słuchawki byście mi polecili. Gram głównie w FPS(CoD,BF3) więc zalezy mi na dzwieku przestrzennym/kroki wroga. Zastanawiałem się nad słuchawkami Turtle Beach x42,Tritton ax 720. Kwota jaką dysponuję to 450zł. Podpowiadajcie. Pozdrawiam:biggrin-new:
    PS: Jak coś wiecie na temat słuchawek ww to piszcie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mRb

mRb Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Los Santos
    Ja od siebie polecę markę Tritton, sam mam ax pro+ 5.1 i na prawdę gra się super, jakoś ok, ale nie ukrywam cena tych słuchawek dość wygórowana...

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. pociok14

pociok14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. pociok14

pociok14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: