1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szukam telefonu do X zł, co polecacie?

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Blood., Styczeń 14, 2011.

1. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Temat w ktorym uzytkownicy zadaja owe pytania. Zbiorczy, za inne warn.

Ja zaczne.

Telefon do 400zł
    Główny nacisk na dobra jakosc rozmow i jak najlepsze wifi.
    Reszta typu aparaty, mp3 itp. nie ważna.

2. Lotnik421 Xbox One

3. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    mówisz wifi, czyli można od razu pomyśleć o korzystaniu z komunikatorów, netu, do czego jest potrzebna dobra bateria.

czyli od baterii zacznijmy, 1500 jednostek to sporo, można siedzieć w sieci i duuuużo dzwonić ;)

wifi, jest i działa sprawnie + jest do korzystania z komunikatorów niezbędna, no, może nie niezbędna ale bardzo przydatna klawiatura qwerty, która jest MEGA wygodna (szybkość pisania niewiele mniejsza niż na komputerze po wprawieniu się).

dla mnie wybór byłby prosty - Nokia E63

Miałem dwa egzemplarze, jeden śmigał nieźle, byłem bardzo zadowolony ale zgubiłem (zdarza się najlepszym), zakupiłem po jakimś czasie drugi, z podobnego okresu, jednak był na zmianie softa w serwisie.

Zdziwiłem sie, śmigał dużo szybciej a bateria po prostu była nieziemska (włączony komunikator gg - 2 dni!), gdzie przy korzystaniu obecnie z Nokii C6, bateria przy pełnym obciążeniu typu gg, mail, muzyka, sms pada w ciągu kilku (myśle z 8h, ładuje kiedy moge praktycznie więc trzymam baterie 'pełną'), czasem kilkunastu godzin. Jednak jest to taki mini laptop więc liczyłem się z tym. Mimo to jednak w wyższym przedziale cenowym Nokie C6 śmiało polece.

Do 400 zł jednak wydałby się idealny E63, gdybym miał tyle na telefon na pewno bym do sobie kupił. Nie korzystając z netu, ale pisząc dużo sms i trochę dzwoniąc bateria wytrzymała mi tydzień,nie sprawdzałem stanu gdy leży i czasem dostane smsa i w ogóle nie dzwonie, bo nie miałem takiej okazji, ale pewnie trzymałby nawet i do 10 dni.

Dokup do zestawu tylko kabel usb, jakąś kartę i moduł gps jeśli jest potrzebny.

Jak pisałeś, aparat i mp3 nieważne, nie są najlepszej jakości (aparat kiepski a mp3 grają dość cicho), ale SĄ jakby co (2mpx) ;)

Telefon jest godny polecenia ;)

4. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wolałbym coś z większym wyświetlaczem. Ogółem obslugujace jak najnowszego andrioda. Tylko internet, komunikatory odpadają. odtwarzanie plynne video z stron ala youtube, badz tez mozliwosc sciagania plikow bylaby to cos czego bym oczekiwal.

5. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Ja bym polecił internet tacz menedżer "ITM"

6. marcys193

marcys193 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    za 400 zl dopadniesz BlackBerry 9000 BOLD, świetne WiFi, 612 Mhz i juz na dzien dobry masz 1 GB wbudowanej pamieci. OS jest szybki i bardzo stabilny, no i nie ma wirusow. Sam korzystalem z niego jakis czas, gg, wifi czy internet 3G, wszytsko chodzilo do 2-3 dni na jednym ladowaniu:) Jako zabawka do internetu jest super:) co do wyswietlacza to ok 2,7" 460x320 px (panoramiczny) i kodeki DiviX:)

7. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Blood a zastanawiales sie nad LG GT540?? Dosc tani telefon ma 3 calowy wyswietlacz androida wifi no i plynnie odtwarza filmy z youtube

8. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  9. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    LG? powodzenia...

Zdecydowanie lepiej brać Blackberry, to też są dobre telefony, jeśli Nokia Ci nie odpowiada.

10. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    LG poza tym,ze blackberry ma minimalnie lepszy procek, jest patrzac na dane techniczne lepszy pod kazdym wzgledem od obu tych fonow.

11. Tauosu

Tauosu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    BB w Polsce ? Powodzenia, nie wciskaj bzdur.

LG GT540 byłby dobry o ile chcesz dotykowy i nie przeszkadza ci android, moja żona go ma i jest zadowolona choć chciała Motorole Droid/Milestone.

BB jest dobre o ile masz dojście do serwisu i korzystasz z BIS'u lub BES'u, inaczej lepiej brać coś mniej "zaawansowanego". Inna sprawa że BB masz używanego a LG nowego. Osobiście bym wybrał Bolda, jednak wszystko zależy od tego czego używasz - aktualnie mam E71 ale jak wybierałem swój telefon to BB wchodził w grę, jednak u operatora nie było. Jednak po Nokii będzie prawdopodobnie BB Torch, jak narazie spełnia moje wymagania a mam je dosyć wysoko postawione po E71 :p

12. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    I5700 Spica wchodzi w gre, niby w porownaniach w wiekszosci wygrywa z gt540, blackberry sobie daruje.

13. Olbi

Olbi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Racibórz
    Witam szukam telefonu do 600 700 główną rzecz która w niej potrzebuje do wfi i sporadycznie gps. Co polecicie?

14. KrystekxDD

KrystekxDD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja bym ci polecil nokie n97 za 700 uzywana da rade znalesc ma duzy wyswietlacz 3,5" z dobra rozdzielczoscia 360x640 no i wysuwana klawiature qwerty. Ewentualnie jakbys chcial cos troche tanszego i za te 600 700 zl kupic nowy no to nokia 5800 wyswietlacz 3.2" ta sama rozdzielczosc i brak wysuwanej qwerty. Oczywiscie oba maja wifi i gps :)

15. Olbi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Racibórz
    No n97 spoko telefon ale ma symbiana a symbian to już jest lipa nie ma na to zadnych ciekawych aplikacji. Niechciałbym żeby ten telefon mi zamulał co chwilę

16. dennykropka

dennykropka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Iphone 3g sobie kup. Ja kupiłem za 800 zł ale za 700 też kupisz.
    Aplikacji multum, gps jest, wszystko jest.

17. Olbi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Racibórz
    A wifi ci nic nie zamula, ani sie nie wiesza, jak chodzi gps?

18. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Dozbieraj jakies 200zl i szukaj sgs lub milestone.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

19. Dzokej

Dzokej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Namysłów
    siemka.szukam tel. do 200zl najlepiej roz. klaw. i wifi ( nie wiem czy sie taki znajdzie ale prosze o propzozycje)

20. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1062
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Za 250zł będę sprzedawać nokie n95 8GB.

21. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia: