Szukam telefonu do X zł, co polecacie?

Stasiu

Świeżak
Świeżak
Za 250zł będę sprzedawać nokie n95 8GB.
250 za nokie n95 8GB? ;o

ja swoja uzywana sprzedalem za 400
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
akir ibgszef bardzo mile propozycje :) zostawowie sie i dam wam znac :>
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik
Podpinam się pod temat i proszę o pomoc w wyborze telefonu. Mam kilka warunków co do wyboru:
-GPS, Wi-Fi, wytrzymała bateria, cena do 350zł.
Na razie myślę nad i900 Omnia, LG GT540, X8. Co byście polecili, może jakieś inne propozycje. Telefon, który mam teraz to n95 ze słabiutką baterią, procesorem, wi-fi.
 

komar251

Użytkownik
Użytkownik
Podpinam się pod temat i proszę o pomoc w wyborze telefonu. Mam kilka warunków co do wyboru:
-GPS, Wi-Fi, wytrzymała bateria, cena do 350zł.
Na razie myślę nad i900 Omnia, LG GT540, X8. Co byście polecili, może jakieś inne propozycje. Telefon, który mam teraz to n95 ze słabiutką baterią, procesorem, wi-fi.
O baterii zapomnij przy używaniu wifi czy gps . Ładowanie co noc masz zapewnione :_). A co do wyboru między nimi. Osobiście mam xperia x10 niby high end ale wyświetlacze mają ciulate i tylko dual touch. I to tylko do zoomu. Gt540 ma taki sam wyświetlacz jak x8 tylko ma mniej czujników. Np. zbliżeniowego nie posiada . Tej Omni nie bierz bo ma wyświetlacz oporowy.
Temu komuś ytam wyżej do 700 zł kupisz X10i . 4 cale wyświetlacz android 2.1 w sierpniu up do 2.3 . Kamera hd , swype . Multi task możesz dużo odpalić ,wolnego ramu jest 160~mb . Procek 1ghz . Osobiście do neta polecam. Yt , fora, komunikatory, wszystko gitarka :_).
Sent from my X10i
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik
Ok, a jakby się miał do tej kolekcji X10 Mini(bez PRO) ? Cena w sumie ok, ale jak z jakością choćby w porównaniu np. do X8 ?
 

komar251

Użytkownik
Użytkownik
Ok, a jakby się miał do tej kolekcji X10 Mini(bez PRO) ? Cena w sumie ok, ale jak z jakością choćby w porównaniu np. do X8 ?
Oba są takie same sprzętowo z tym że mini pro ma gorszy wyświetlacz i gorszą kolorystykę . Aparat niby lepszy ale szału nie widać . Zaletą jest lampa . Jeśli miałbym wybierać to x8 ze względu na dużo swobodniejsze przeglądanie netu i lepszy obraz. Brak fizycznej qwerty zastąpisz swypem.

Sent from my X10i
 

hashpl

Banned
Miedzy X10 mini pro, LG Swift a X8 ja wybralem bez zastanawiania sie X8, jedyna wada tego modelu to slaby(najslabszy posrod tych 3) aparat, ale wystarczylo sciagnac odpowiedni program z marketu i jakosc sie polepszyla.Moim zdaniem(i nie tylko moim) kolejnosc jest taka : Xperia X8 > LG GT540 Swift > Xperia X10 mini pro.Dlatego ze X8 ma szybszy procesor wzgledem Swifta, wyswietlacz pojemnosciowy, a nie oporowy.Wedlug mnie jedynym telefonem ktory moze sie rownac z X8 w tym przedziale cenowym to Samsung i5700 Spica ale to wybór nalezy do Ciebie do czego potrzebujesz telefonu, ogolnie Spica jest ladniejsza i ma lepsza nakladke na androida niz Sony Ericssony, ale nie pograsz w zadne gry 3D
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za odpowiedzi. W i5700 słyszałem o jakichś sterownikach 3D ale niedopracowanych, a warto byłoby korzystać z takiego dobrodziejstwa choćby dla relaksu. Przemawia za nim min. procek i ram, autofocus. Na zdjęciach aż tak mi nie zależy. W sumie X8 łatwiej wyrwać za dobrą kwotę, a recenzje ma naprawdę dobre.
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
poszukuje telefonu do 200zl ma mieć ( lub może)
- WiFi (obowiązkowo)
- Aparat dobry ( tak samo jak up)
- wysuwany ( też obowiązkowo )
- może być klawiaturka QWERTY ale nie musi.

e52 nie wchodzi w gre
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
I ja tu wpadłem (UP olera ta sygnatura dobra :D).

Więc tak do wydania 500-600 zł.

Co chce :
- dobrą czułość na dotyk (obowiązkowo MT, mam GT540 oporowy.. a piszę bardzo bardzo dużo smsów i powoli staje się to dla mnie udręką).
- możliwie jak największy wyświetlacz.
- klawiaturka Qwert (może, ale nie musi - oby dotyk był bardzo dobry.. to wtedy raczej klawiaturka niepotrzebna).
- Wifi (musi).
- GPS (może.. oby szybciej łapało sygnał niż jeżeli w GT540)
- system operacyjny Android (z możliwością CM6,7 bądź legalnym froyo)



Ogólnie nie narzekam na mojego swifta ale ekran oporowy powoli strasznie zaczyna mnie irytować :( Ogólnie interesowała by mnie Motorola Milestone ale troszkę za wysoki przedział cenowy ~900 zł,,
 

Kamilmix

Użytkownik
Użytkownik
Polecam Ci Samsung Galaxy Ace. Mam go od kilku miesięcy i jestem zadowolony. SMS pisze się szybko i wygodnie, ponieważ telefon posiada klawiaturę Swype.

Tapnięte z Ace
 

zetrov

Użytkownik
Użytkownik
to poszukaj desire. spokojnie za ta cene znajdziesz

edit
up
na kazdym mozna swype zaintalowac:)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@UP
Z tego co widzę to na allegro są HTC Desire ale cena około 1000zł.. Bo te używki przeważnie dziwnie wyglądają np. koleś pisze, iż wygląda jak nówka, a obudowa porysowana.. (to mamy chyba odmienne definicje słowa nówka). Bądź zdjęcia telefonu ale nie realfoto (czy jak to się mówi/pisze).

Będę musiał się chyba przejść po komisach.. Ale znając życie sam szajs będą mieć :/ bo już ostatnio szukałem czegoś konkretnego.
 

zetrov

Użytkownik
Użytkownik
poszukaj w dziale gielda na android.com.pl tam czesto cos sprzedaja. ja kupilem 4 miesiace temu dla dziewczyny desire w idealnym stanie bez zadnych rys za 600 zl z przesylka.
 

Blood.

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ja bratu na allegro za 650 zl kupilem Desire tydzień temu.Jako, że był niezdecydowany, musiałem mu zrobić listę
350- ZTE BLADE
400-500 Samsung Gio,
450-500 LG P500
500-600 Samsung Galaxy Ace
650- HTC Desire.
 

zetrov

Użytkownik
Użytkownik
Tylko z tej listy i tak najlepszy desire.spokojnie znajdziesz tanio i w dobrym stanie

Wysłano z GT-I9000 z użyciem Tapatalk
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Tylko z tej listy i tak najlepszy desire.spokojnie znajdziesz tanio i w dobrym stanie

Wysłano z GT-I9000 z użyciem Tapatalk
Tego samego zdania jestem :D. Jeszcze zastanawiałbym się nad Motorola Milestone.

PS. Zastanawiałem się też nad SE X10 ale wyczytałem, iż rzekomo mają słabą baterię i co gorsze ta komórka nie ma MT.
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
I ja tu wpadłem (UP olera ta sygnatura dobra :D).

Więc tak do wydania 500-600 zł.

Co chce :
- dobrą czułość na dotyk (obowiązkowo MT, mam GT540 oporowy.. a piszę bardzo bardzo dużo smsów i powoli staje się to dla mnie udręką).
- możliwie jak największy wyświetlacz.
- klawiaturka Qwert (może, ale nie musi - oby dotyk był bardzo dobry.. to wtedy raczej klawiaturka niepotrzebna).
- Wifi (musi).
- GPS (może.. oby szybciej łapało sygnał niż jeżeli w GT540)
- system operacyjny Android (z możliwością CM6,7 bądź legalnym froyo)
Jeśli chcesz koniecznie Androida i pojemnościowy wyświetlacza to kupuj ZTE Blade/RBM One.
Ostatnio Play zrobił akcje na Grouponie i sprzedał 2000 sztuk za 299zł.
Jak łatwo się domyślić teraz jest od groma tych telefonów na Allegro z 24m gwarancją. Cena - ok. 400zł
Z takimi parametrami nie kupisz telefonu od Samsunga, LG czy Motoroli nawet do 600zł.

Natomiast jeśli chcesz mieć Qwerty i chcesz wydać całe 600zł, to zapoluj na Nokię N900.
Telefon nie ma wyświetlacza pojemnościowego, ale to chyba bardziej jego zaleta. No chyba, że chcesz cały dzień zoomować sobie zdjęcia w galerii, bo innego zastosowania to nie ma. Dotyk chodzi bardzo dobrze, Lg Swift to niska półka, więc nie generalizuj, że każdy digizer rezystancyjny jest zły.

Ogólnie to jeden z najlepszych telefonów na rynku.
 

zetrov

Użytkownik
Użytkownik
Ja osobiście ZTE bym nie brał. Za dużo trzeba przy nim grzebać żeby poprawić mu wydajność a i tak będzie gorszy od desire.
Moje zdanie jest takie żeby lepiej dołożyć do czegoś lepszego niż później żałować.

Wysłano z GT-I9000 z użyciem Tapatalk
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
maker3 ZTE Blade to chłam jak ich mało. Za darmo bym go tylko wziął by momentalnie opchać.. Tak samo jak HTC Wildfire.
LG GT540 po lekkich modyfikacjach i sprostowaniu do Cyjana 7 + OC 852 MHz idzie jak żyleta (niestety na moim procku to granica możliwości, chociaż dużo osób wyrabia te 900Mhz). Tylko że ma ekranik w moim odczuciu trochę do bani. Więc która komórka z twojej "niskiej półki" dorówna Swiftowi.. Jak to powiedziałeś " nie generalizuj" z tym niska półka.

I opcja kupna telefonu na abonament czy inne badziewne umowy nie wchodzi w grę. Bo nie mam zamiaru bawić się w jakieś głupie cyrki. Jedynym sensownym wyjściem było by wzięcie jakieś komróki w taryfach "dla firm" (niestety nie mam firmy..) jedynie tam są godne uwagi telefony.
 

Do góry Bottom