1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szukam tutoriali flashowania

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dud22, Październik 4, 2011.

1. dud22

dud22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tel Awiw/Dąbrowa Górnicza/Warszawa
    Witam tak więc mój sprzęt to:
    xbox 360 falcon , ixtreme 1.6 ,napęd Liteon, dashboard 2.0.12625.0 , mam niezczytany klucz z napędu :mad:
    Jeśli ktoś będzie taki miły i linknie mi poradniki do zczytania klucza, wgrania lt 2.0 itd. byłbym bardzo wdzięczny

2. Lotnik421 Xbox One

3. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
  4. dud22

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Po co ten offtop, po prostu dawno nie siedziałem w tym temacie a na forum tematy nie poprzyklejane

5. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    to że nie siedziałeś w temacie nie zwalnia cię z korzystania z szukajki forumowej

6. dud22

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dobra w takim razie pewnie mi zejdzie z 1h na szukaniu konkretnych tematów -- temat do kosza...

7. szymona96

szymona96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    LOL (1h), jakim trzeba być tępakiem, żeby tego nie znaleźć, są to tematy nr1 ostatnio tu na forum, no ale może być problemem kliknąc dla Ciebie odpowiedni dział...

BTW. miałem identyczną sytuację jak opisana (no miałem klucz, do tego musisz kupić probe) i też nie było mnie na forum, a mimo to rozebrałem konsolę i na bieżąco sobie wszystko zrobiłem, no ale trzeba chcieć.

Wczytywanie...

Poleć forum