1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

szukam wirtualnego klubu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez astafor, Maj 7, 2013.

1. astafor

astafor Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

mowiac najprosciej, szukam klubu ;)

moje szybkie CV:

- w fife gram od 3 lat

- doswiadczenia gry w wirtualnych nie posiadam zadnego, dotychczas gralem w Sezony z takim skutkiem, ze do dzisiaj triumfowalem w 1wszej lidze 2 razy, wiec nieskromnie mowiac skill jakis jest ;)

- pozycja mojej wirtualnej gwiazdy to temat elastyczny, bo jestem w trakcie wyrabiania swojego grajka, takze jesli jest potrzeba na jakas pozycje to sie doszkole w tym kierunku. nie ukrywam jednak, ze potencjal najwiekszy mam w grze ofensywnej

- posiadam headset, gram dosyc czesto ;)

- szukam klubu gdzie srednia wieku bedzie minimum 18 ;)

po wiecej informacji/pytan smialo piszcie na gg > 3220316 badz na priv. gamertag : Czubisnieg

Wczytywanie...

Poleć forum