1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Szukam] Wydruk okładek

Temat na forum 'Usługi' rozpoczęty przez sasio, Maj 14, 2015.

1. sasio

sasio Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecinek
    Hej.
    Ostatnio dość dużo kupuję gier na X360 na Allegro.
    Niestety o ile płytki i książeczki są w stanie bdb, o tyle pudełko i okładka są w tragicznym stanie.
    Mam okładki w PDF jednakże nie mam ich gdzie wydrukować w takiej jakości - zbliżonej do oryginału.
    Szukam osoby która ma możliwość wydruku okładek.
    Kiedyś na forum ktoś oferował taką usługę z tego co widziałem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. weglowa25

weglowa25 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A dlaczego nie u fotografa?
    Taniej raczej nie znajdziesz.

4. ziomalinski

ziomalinski V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja drukuję w Łodzi tutaj - http://www.abagraf.com.pl/ koszt sztuki koło 3 zeta.
    W zasadzie wydrukujesz na każdej drukarce laserowej, podstawą jest papier gramatura min. 160 oraz skany w dobrej jakości (300dpi).
    Przydaje się też program undercoverxp.

Wczytywanie...

Poleć forum