1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

szukam xboxa w NTSC

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez danio94ns, Wrzesień 20, 2011.

1. danio94ns

danio94ns Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Szukam już od dłuższego czasu rozpaczliwie XBOXa w wersji NTSC. Zależy mi na NTSC, bo niektóre gry, dla których chcę kupić konsolę nie wychodzą na PAL. Nie jestem pełnoletni i nie mam żadnych kart, rodzina nie ma kart kredytowych itd., nie mam też rodziny w Stanach. Czy może mi ktoś pomóc? Ma ktoś może takiego na sprzedaż. Jakieś porady co mam zrobić. Z góry dziękuje z całego serca za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. radek1348

radek1348 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Może allegro? lub kupić xboxa odrazu z jtag'iem i wszystkie regiony płyt czyta(chyba)

4. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
  5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jeśli zależy ci na grach NTSC to polecam kupić konsolę w trybie PAL, przerobić i nagrywać obrazy gier REGION FREE :D
    wiem, że nie wszystkie gry NTSC wychodzą w REGION FREE ale mimo tego zaoszczędzisz sobie sporo kłopotu z taką konsolą w Europie :)
    pozdrawiam

6. danio94ns

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mi zależy przecież na konsoli NTSC dlatego bo chcę grać w gry które są tylko NTSC. Ale dowiedziałem się nowej rzeczy i już nie wiem czy tak mi potrzebne to NTSC. Powiedzmy że mam konsolę w PAL. Jak wiadomo gry NTSC nie działają na PAL. No właśnie, ale jak nie działają. Słyszałem, że większość odpali ale nie będzie dźwięk równo z obrazem. A żeby temu zaradzić ponąć istnieją programy takie jak Evox, Enigmah Vieomode Switchdisc i parę innych. Interesują mnie takie gry jak NCAA Football, NCAA Basketball, MLB 2K. To jak to jest? Dzięki temu będę mógł zagrać w te gierki normalnie?

7. FoX94

FoX94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dziwne skoro w spisie gier Free Region jest napisane,że AC:BH NTSC/U działa na Pal'u albo ja coś nie rozumiem ^.^ ( mam X'a NTSC/U(tekken 6 pal dzioła ! )Więc równie dobrze może to być Xbox Pal ...

@edit link do spisu: http://gaming.wikia.com/wiki/Region_Free_Xbox_360_Games

8. danio94ns

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    niezbyt rozumiem co ty tam napisales. moze sie ktos odniesc do tego co napisalem?

9. danio94ns

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no i jak pojda mi na palu takie gry jak ncaa football przy uzyciu takich programow bo juz czytalem w wielu miejscach o nich

10. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Jeśli gra jest tylko NTFS ja osobiście takiej nie widziałem to na konsoli PAL nie ma prawa taka gra działać żadne programy nic nie dadzą no chyba że ma się jtag.

Wczytywanie...