1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szukam znajomych do fifa 13

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sprej, Styczeń 21, 2013.

1. sprej

sprej Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kępie Zaleszańskie
    Elo.

Szukam ludzi do pogrania meczów niestandardowych przez live 1na1. Najlepiej kogoś, kto zaczyna z piłką, a tym bardziej z fifą, bo mój poziom to gorzej niż amator, tak myślę hehe. Gram o rożnych porach dnia, ze względu na prace. Mile widziane osoby do pomocy, nauki gry, potrenowania itd. Po prostu mecze bez spiny, wychodzenia i nerwów, czysty fun i relax po pracy. Pisać też na PW jak cos :)

mój nick xbl: fartolinho

Pozdro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawidc6

dawidc6 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nysa
    Odp: Szukam znajomych do fifa 13