1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szukam znajomych na Xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez W2000P, Styczeń 22, 2014.

1. W2000P

W2000P Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    kalisz
    Cześć jest taki temat jak Znajomi na xbox live szukałam tam bardzo długo ale nie mogłam znaleźć ludzi w moim wieku (wchodziłam w profile szkoda że mało ludzi pisze tam swój wiek , szukałam też w innych wątkach) a z takimi najlepiej się gra wiec postanowiłam założyć nowy.
    Mój GamerTag to W2000P , a ja mam 13 lat no i pół roku wszystkich graczy w podobnym wieku zapraszam do moich znajomych piszcie w odpowiedzi swój GT na pewno was zaproszę albo wy mnie zaproście :adoration:

2. Lotnik421 Xbox One

3. FunkerSuperset

FunkerSuperset Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Parczew
    FunkierSuperset zapraszam ^^

4. Talibrr

Talibrr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli się jest ogarniętą osobą to nie ma różnicy wiek osoby po drugiej stronie. Sam mam 20+ i nie ma problemu z graniem z osobami, które mają 40+

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum