1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szukanie gier online w Gears of War 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mathss, Marzec 29, 2011.

1. mathss

mathss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gotham City
    witam, przed chwilą zakupiłem sobie Gears of War 2 PL , i próbują znaleśc jakiś mecz w hordzie lub zwykłym online, to wchodze na 'gra wieloosobowa' , Xbox Live Ranked Match, wybieram sobie jaka mapa itp , i daje żeby mi znalazło ludzi ... tutaj zaczyna się problem. Szuka mi już 15 minut gry i nikogo nie znalazło! o co chodzi?

ps - dodam, że gdy odpalałem 'gre wieloosobową' to wyskoczył komunikat, o Zaporze Sieciowej. Muszę wyłączyc zaporę?
    ps2 - Sprawdziłem 'zawartośc dodatkową' , i są jakieś 3 elementy do pobrania za FREE, ważą ponad 200 mb - czy aby grac online muszę to pobrac?

2. Lotnik421 Xbox One

3. wala89

wala89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań
    Zmień region konsoli w ustawieniach na Wielką Brytanie

4. Exe222

Exe222 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    o to Polacy nie mogą grać online? ja mam tak samo

5. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    ja zmieniałem region i nic to samo było

6. macieQ

macieQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli ustawiasz na "Social LIVE" czy coś takiego, to po paru sekundach, jeżeli nie znajdzie Ci ludzi, powinno stworzyć grę z Tobą i dziewięcioma botami. Spróbuj, czy Ci się tworzy, jeżeli nie, to polecam znalezienie 4 osób, niech któraś z nich założy grę. Jeżeli "Ranked" to zmiana regionu i granie po 19:00.

7. mathss

mathss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gotham City
    dziękuje, mi pomogło - znalezienia gry to kwestia minuty.

Wczytywanie...

Poleć forum