1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szukanie TV w RTV

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pilot555, Marzec 26, 2014.

1. Pilot555

Pilot555 Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.Wczoraj byłem w mieście udając się do sklepu z telewizorami (LCD) i szukałem coś dla siebie,chciałbym zakupić LCD w dobrej cenie ~1800zł, 21cali do mojej konsoli x360.Możecie mi podaj jakiś TV żebym go mógł podłączyć pod xbox 360.Czy będzie lepiej jak kupię monitor zamiast TV,A który z TV był by lepsze dla mnie samsung,panasonic czy sony??Dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ruah

Ruah Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    21 cali? Za te pieniądze kupisz 42 cale z 3d. Daj znać czy to wchodzi w grę, bo może nie masz miejsca

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

4. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Ja kupiłem nowy 20 cali tv sony lcd za 400 więc 21 w full hd to za 600 znajdziesz

5. Pilot555

Pilot555 Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Może trochę mniejszy z 13 cali nie chce stracić oczów :love-struck: planuję podłączyć go pod xbox 360.

EDIT
    Sony,panasonic czy samsung które lepsze Waszym zdaniem i jak się wydobywa dźwięk z tych TV?.Zastanawiałem się też nad kupnem monitora który będzie miał podłączenie pod konsole i komputer.

Info orso6 // Nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj.

6. szymonkrzak

szymonkrzak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Kup samsunga 32 cale fullhd ze smart-em.
    Najlepsza opcja w małej kasie.
    Nie ma sensu wydawać na tv tylko do grania tyle kasy.
    Odpisałem Ci w Twoim drugim temacie, zajrzyj tam :)

Wysłane z mojego iPhone

7. jmyung

jmyung Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mi się wydaję że nie ma sensu odpowiadać mu na posty bo to jakiś troll internetowy. Gość rozgląda się za TV 21", do tego chce dokupić kino domowe za 2500 zł. Szkoda czasu, haha

8. Pilot555

Pilot555 Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Myślałem nad kupnem monitora Flatron bądź Belinea bo ten co mam obecnie ma 5 lat

Wczytywanie...

Poleć forum