1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szukanie Znajaomych Xbox Live , GamerTagów

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez W2000P, Styczeń 19, 2014.

1. W2000P

W2000P Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    kalisz
    Hejo wiem że jest już podobny temat i Lista Graczy na XBL itp. Lecz zauważyłam że przez te strony trudno znaleźć znajomych np w tym samym wieku itp i dla tego ja proponuje by od razu pisaliśmy to w takiej formie :peaceful: .Bardzo fajne jest to przedstaw w dziale dla świeżaków się szkoda że ludzie tak mało piszą tam o sobie.:suspicion:

GamerTag: (tu swój nick na XBL)
    Konto: (czy Gold czy Silver)
    Headset: (Tak/Nie)
    Gry: (Halo,Gow itp)
    Kiedy Grasz: (W jakich godz można z tobą pograć)
    Kilka słów od siebie:
    *Miasto:
    *Internet:

Te z Gwiazdką to nie trzeba.

Zrobię przykład z moimi danymi

GamerTag: W2000P
    Konto: Gold
    Headset:Tak
    Gry: Halo4,Battlefield 3, Forza Motosport5,Fifa12,Rayman Legends,Rayman Origins,The Elder Scrolls V: Skyrim,Wiedźmin 2:,Mortal Kombat,Assassin's Creed: Brotherhood
    Kilka słów od siebie:http://xboxforum.pl/przywitaj-sie-192/siema-wszystkim-.-186259/
    Kiedy grasz: tak w godzinach 14-20
    *Miasto:Kalisz
    *Internet:Nie wiem ale nigdy nie robił problemów

Wczytywanie...

Poleć forum