1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szumy/fale na ekranie, tylko na xbox'ie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TomoTonyHalik, Maj 8, 2014.

1. TomoTonyHalik

TomoTonyHalik Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie,
    Używam do pracy dwóch monitorów, z czego ten drugi - większy, prócz do pracy na programach służy także jako monitor do konsoli.
    Ostatnio po przeprowadzce zauważyłem jedną rzecz: na monitorze wpiętym do konsoli i kompa widać szumienie, takie jak by zakłócenia w formie jaśniejszych fal migających na ekranie. Nie jest to wina monitora, bo sygnał z kompa jest normalny, tylko na konsoli pojawiają się zakłócenia.
    Ponadto mam wrażenie, że raz są one większe, raz mniejsze (może to subiektywne odczucie, bo w ciągu dnia zmienia się oświetlenie w pokoju)
    Zastanawiam się wiec - co to może być? Konsola się sypie? Kabel z monitora do konsoli dogorywa? A może to kwestia zasilania? Zauważyłem, że jak są jakiekolwiek przepięcia - na przykład gdy włączam lampkę biurkową - to na monitorze widać jakieś większe zakłócenie - ale pochodzące z konsoli, bo znowu tylko gdy monitor jest przełączony na sygnał z konsoli jestem w stanie je zaobserwować.
    Co więc czynić? Próbować podłączyć konsolę do oddzielnego źródła prądu? (teraz jest wpięta w jedną listwę z kilkoma innymi urządzeniami) Może zasilacz albo kabel zasilający od konsoli jest do wymiany? A może w ogóle to znak, że konsola dogorywa, albo że coś się psuje? Jak sądzicie?
    Z góry dzięki za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kamilxd

Kamilxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chełm
    Również miałem taki sam problem. Gdy oprócz konsoli, monitora i głośników w listwie podłączony był laptop. W moim przypadku po prostu odłączyłem zbędne urządzenia z listwy. Spróbuj monitor podłączyć do drugiego gniazdka.

Wczytywanie...

Poleć forum