1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szybka akcja, widowiskowe ataki i znani bohaterowie. 11 minut rozgrywki z Dragon Ball: Xenoverse 2

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Lipiec 25, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W październiku weźmiemy udział w kolejnych bardzo wymagających starciach z Goku w roli głównej. Studio Dimps dopracowuje kolejną opowieść, z której materiał zobaczycie w tej wiadomości.

W San Diego nie mogło zabraknąć przedstawicieli Bandai Namco, którzy prezentowali Dragon Ball: Xenoverse 2 szerokiej publiczności. Gra Japończyków wygląda naprawdę nieźle, a sympatycy serii powinni pamiętać o tej premierze.

Na uwagę na pewno zasługuje intensywność starć. Mam nawet wrażenie, że autorzy podkręcili szybkość pojedynków, ale jednocześnie starcia nie wyglądają chaotycznie. Oby podczas rozgrywki te pozytywne wrażenia pozostały.

Sporą niewiadomą w przypadku tego tytułu jest historia. Musimy mieć również nadzieję, że studio nie zapomni o dopracowaniu kamery, dorzuci do tytułu odpowiednią liczbę bohaterów i zadba o serwery.

Amadixx lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Miałem wielkie nadzieje jak chodzi o nowego DB XV.. ale już pierwsze filmiki potwierdziły to czego się najbardziej obawiałem. Jest to po prostu podrasowana wersja XV1...

Gdzie technika gry jest dla mnie beznadziejna.. Wiele bym dał by zagrać w odpicowaną wersję DB Z: Budokai Tenkaichi 3..
    Bo był/jest/będzie(tak chociaż to wygląda z biegiem lat) najlepsza odsłona Dragon Balla.

Niestety jak to ktoś kiedyś napisał szum i ŁOŁ o DB był w latach 90'. Teraz już nie ma tej ekscytacji. Jakby DB okazał się takim tasiemcem jak Naruto czy Pokemony to sytuacja była by pewnie całkiem inna i gry były by lepsze.

4. setivo

setivo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Po obejrzeniu tego filmiku miałem wrażenie, że to dosłownie jedynka z jakimś nowym patchem który dodaje kilka bajerów. Wyjdą recenzje i opinie graczy to dopiero wtedy głęboko zastananowie się nad zakupem. Jak narazie jestem zawiedziony :-(

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

5. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    @setivo@setivo Na zawiedzeniu to raczej pozostanie. Bo to XV1 na sterydach, po tuningu, podrasowaniu, patchowaniu itd.
    Mnie niestety tym nie kupili. Chyba, że cena spadnie do 80zł wtedy mocno się zastanowię.

Wczytywanie...

Poleć forum