1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szybka decyzja. RRoD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Stalowka1938, Listopad 9, 2010.

1. Stalowka1938

Stalowka1938 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Kupiłem niedawno xboxa premium 2007 miała rroda i była serwisowana. Po kupieniu kolesia pierwsze 2 godziny pograłem i rrod wyskoczył 0110(rrod wyskoczył 10 miesięcy po serwisie). I mam pytanie, czy mam się tego rroda pozbyć domowym sposobem np sposób z gumką, czy może dać do jakiegoś serwisu w polsce i powymieniać części ? czy coś tam...? Tu chodzi żeby nie przepłacać pieniędzy... Co Mi byście polecili . Jeśli była by to odpowiedź domowym sposobem to co byście polecili zrobić, a jeśli serwis to jaki, gdzie ? (konsola nie jest na gwarancji)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pszczoła

Pszczoła Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    oddaj do serwisu . Najlepiej na reballing. Domowymi sposobami tylko pogorszysz sprawe ; )

4. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Ja na twoim miejscu sprzedał bym go na allegro jako uszkodzony stan nie znany i kupił nowego , domowym sposobem nie da się naprawić rrod a serwis albo powie ci to co ja albo naprawi i po tygodniu się rozwali znów.

5. Stalowka1938

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ile reballing kosztuje? i kogo polecacie?

6. Pszczoła

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Z jakiego miasta jestes ?

7. Stalowka1938

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżowe. Można powiedzieć że Stalowa Wola, Rzaszów

8. Pszczoła

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
  9. Stalowka1938

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chyba zmieniam zdanie. Sprzedam Xboxa i kupie nowego lub używanego bez rroda. A więc prosze was o wycenienie konsoli.
    Xbox 360 Premium przerobiona 2007 rocznik była serwisowana 10 miesięcy temu wczoraj dostała rroda 0110 do niej mam 1 Pad, ładowarka, dysk 120 GB, Pudełko, książeczki Ile za takiego xboxa mógłbym wołać ?

Wczytywanie...

Poleć forum