1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szybka pilka i spadam

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wyczes, Grudzień 15, 2010.

1. wyczes

wyczes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    Mam juz za soba dwie przerobki konsol z ixtreme1.6 na LT+ wszystko robilem JungleFlasher ku mojemu zdziwieniu udanie pomimo ze byl to moj pierwszy raz:) dzisiaj w ramach ze prowadze sprzedarz na allegro wpadly mi trzy konsole xbox 360 bez okablowania "niewnikajmy skad one sa"i daty produkcji to 2008.03.15 ,2008.09.19 i 2010.03.26 z tego co juz na wstepie zuwarzylem po zdjeciu przednich paneli sa dwa zolte kabeli w wszystkich czyli chyba naped bedzie liteon wiem ze na 100% byly poprzerabiane teraz mje pytanie bo chce jes wystawic na allegro ale juz z wgranym LT+ jak sadzicie niepowinna byc problemow z przerobka takich wersji konsol chodzi mi o date produkcji?kurcze najgorsze jest to ze niemam kabla zasilajacego bo ten z mojego jaspera nepasuje do tych konsol i teraz musze cos wykombinowac.napiszcie tylko mi jak sadzice ta sie je zflasowac??

Wczytywanie...

Poleć forum