1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szybka pomoc aktualizacja

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez joni20, Maj 26, 2011.

1. joni20

joni20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam prszoe o pomoc w zwiazku z tym ze pobralem dzisaj nowego dasha i lipa gry nie działaja to wiem i tu moje pytanie kiedy bedzie nowa przeróbka i czy te gry które mam sa do wyrzucenia np.fifa11 forza fable assasin II itp .I czy jak wgram nowa przeróbke LT+ czy jak to sie tam zwie na tym dashboard bedzie wszystko hulalo czy bede musiał wgrywac gry z tym AP

Prosze o szybkie odpowiedzi!

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    bedzie kiedy bedzie a gry a ap 2.5 prawdopodbnie bedzie trzeba od nowa wypalac

4. turysta

turysta Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kalisz
    mam ten sam problem, po aktualizacja zadna gra z płyty mi nie odpala ;/ czy ktoś wie cos więcej na ten temat

5. Shanga

Shanga Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żary
    Trzeba czekac na nowego Ixtrema mam ten sam problem gry narazie zostawcie kiedy wyjdzie nowy Ixtreme to sie okaze czy ktoras bedzie śmigac.

6. pajunk93

pajunk93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Śmigiel
    Nowy dash wgrywa nowe FW do napędu, co za tym idzie kasuje przeróbkę. Przejechałem się na tym. Trzeba czekać na nowe FW liteOn.

Wczytywanie...

Poleć forum