1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szybka pomoc fifa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matiorxo, Maj 4, 2014.

1. matiorxo

matiorxo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bełchatow, Poland
    Witam mam problem założyłem wczoraj profil na xbox live który dzisiaj usunął mój brat więc postanowiłem założyć nowe konto. Wszystko pięknie ładni nowe konto gold zakupiony wchodzę na fife 13 w ultimate team musze zrobić konto na EA chociaż już to robiłem na nowym profilu.Robie z 10razy konto na 2emaila dokładnie i cały czas "Podanie hasło nie jest poprawnym hasłem do tego adresu e-mail. Jeśli masz pewność do poprawności adresu e-mail, spróbuj ustanowić nowe hasło." Chcę się zalogować na już moje istniejące konto EA wchodze w zaloguj do EA i automatycznie mnie wywala do rejestracji co mam zrobić?

Wczytywanie...

Poleć forum