1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szybki Quiz / Pytania i odp

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Solierboix, Czerwiec 19, 2010.

1. Solierboix

Solierboix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam użytkowników, jestem świerzakiem który zakłada topic w celu zadania paru pytań dotyczących xboxa 360! Jak każdy dobrze wie, przed zakupem należy się upewnić w sprawie swojego wyboru żeby nie było potem płaczów i pisków! : D

1. Jak wygląda kopiowanie gier na dysk, trzeba mieć i tak płytę żeby odpalić mam rozumieć?

2. Jak wygłada sprawa z Xbox Live? Jakoś nie mogłem znaleść informacjii na temat rozgrywek w usłudze, mam rozumieć żę oprócz grania ze znajomymi których się wcześniej doda i namierzy, jest również opcja MMRa? Dobierania graczy do wspólnej rozgrywki drogą losową?

3. Gdzie kupić Xboxa? Mam namyśli dostępne sklepy internetowe / allegro. Myślałem nad zestawami z allegro za około 1200 zł z 2x pad 250 gb i FF XIII, czy taka cena jest w miare przyzwoita? Jak nie to prosił bym o podanie propozycji.

4. Czy są już jakieś informacje na temat kopiowania kont z Xbox Live na Polske? Bo na jeśien takowe mają być u nas dostępne, lecz na chwile obecną trzeba rejestrować się na inne Państwo, które najlepiej?

Dziękuje, dobranoc.
    Boix.

2. Lotnik421 Xbox One

3. BvraS

BvraS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódz
    1.Tak trzeba miec plyte
    2.Mozesz dodawac ludzi i grac ze wszystkimi jezeli tylko gra ma taka mozliwosc.Mozna wysyalc miedzy soba wiadomosci tekstowe jak i glosowa (potrzbny headset)
    3.Mysle ze na Allego jest najtaniej a ta cena jest nawet niezla :d
    4.O tym to nie wiem w ogole. Obojetne jest na jaki kraj sie zarejestrujesz ja mam Irlandie i nie mam zadncyh problemow.

Pozdro... BvraS

4. Sobota

Sobota Guest

1. Tak, płytka potrzebna do odpalenia gry, a potem napęd odpoczywa.
    2. Przez Live możesz dodawać znajomych, grac z nimi, pisać, gadać i co popadnie :p
    3. Ja kupiłem z Media Marktu jak był dolar tani i Xbox spadł na wartości.. Kupiłem Arcade za 560 zł a na allegro wtedy było od 700-800zł także lepiej poszukać ;)
    4. Najlepiej na UK jak nie ma polskiego bo jak zrobisz na USA to aktualizacje masz później, poza tym chyba będzie trzeba robić nowe konta, chyba że M$ da szanse zmienić.

Pozdrawiam ; )

5. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    4. Przedstawiciel MS w Polsce coś wspominał o migracji konta, jednak na 100% nie wiadomo

6. Solierboix

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. Jablo33

Jablo33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
  8. Kiwisi

Kiwisi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    1. Tak trzeba mieć płyte.
    2. Możesz dodawać Znajomych i grac z nimi
    3.Allegro. Elite z takim dyskiem kosztuje mniej wiecej 950 zł
    4. Ooops nie mam pojęcia

9. Solierboix

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Odswieżam ten temat zeby nie zakładac nowego, jako już 3 tygodniowy wlasciciel prawie mam pytanie, od jakiegos czasu zaczeli mi na padzie do okola co jakis czas swicic na przemian po dwie te diody ZIELONE co wskazuja normalnie ktory pad ma numer po podlaczeniu, z czego to moze wynikac? Slabych baterii?

10. kenczi

kenczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Otóż to :rolleyes:

11. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dokładnie, a poziom baterii możesz sprawdzić klikając przycisz przewodznika po konsoli Xbox 360 - duży przycisk X.
    Pomogłem? Kliknij dziękuje :).

Wczytywanie...

Poleć forum