1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szybkie kopiowanie plików z X360 na pendrive [szybka odpowiedź]

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KwasnyBak, Październik 23, 2013.

1. KwasnyBak

KwasnyBak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Evesham, United Kingdom
    Witam. Pilnie i szybko potrzebuję odpowiedzi :)
    Otóż lecę dzisiaj do polski, a że kupiłem braciszkowi xbox 360 to chciałbym całą moją zawartość (nie gry ale save'y itp) SKOPIOWAĆ (nie przenieść) na pendrive, tylko w sposób szybki, poprzez np selekcjonowanie, tak jak jest w przypadku przenoszenia. Nie mogę nigdzie znaleźć niestety takiej opcji, a przy przenoszeniu jest już możliwość selekcjonowania poszczególnych folderów. Natomiast przy kopiowaniu jedyną opcją jaką można użyć jest wybieranie kaaaaażdego jednego pliczku i kopiowanie go... Jest to syzyfowa praca, a ja nawet nie mam już czasu na to. Ostatecznie po prostu przeniosę wszystko na "pen'a", ale jeśli ktoś szybko potrafi mi odpowiedzieć czy jest możliwość kopiowanie zawartości w sposób selektywny, to dziękuję bardzo, a czas na odpowiedzi mam góra do 12 :nevreness:
    Czas start!
    THX

2. Lotnik421 Xbox One

3. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Najlepiej skorzystać z jakiegoś programu na PC np. fatXplorer - pozwala na wygodne wyciągnięcie plików z urządzenia magazynującego i później wrzucenie ich na inne urządzenie magazynujące. Posiada zestaw filtrów które pozwalaja na selekcję zawartości po dowolnym parametrze (typ, właściciel, nazwa etc).

EDIT : Masz całą swoją zawartość na HDD pod usb, na pendrive czy na dysku wewnętrznym?

4. KwasnyBak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Evesham, United Kingdom
    Wszystko jest na dysku wewnętrznym moje LE Star Wars Xbox360 :p Wiem że jest opcja przeniesienia wszystkiego co chcę za pomocą zaznaczania ptaszków przy folderach, ale przy kopiowaniu, muszę już ręcznie wchodzić i kopiować każdy pliczek w każdym folderze, co jest frustrujące

5. Semimav

Semimav Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    To ze jest na dysku to nie problem boo podpinasz pendraka...formatujesz go w klocku nastepnie profil przenosisz na pena...potem do kompa...progsem robisz sobie kopie i tyle...potem przerzucasz wszystko z pena do konsoli na dysk a kopie dajesz bracholowi:).

6. KwasnyBak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Evesham, United Kingdom
    No widzisz, a mi chodziło o zwykłe kopiowanie folderów z dysku na pena, a Ty mówisz już o rzeczach, które nie chce mi się robić :p Skoro się nie da, to po prostu przeniosę całą zawartość i po sprawie. Dzięki za odpowiedź.
    Temat raczej do zamknięcia, chyba że jest jednak jakaś konkretna odpowiedź na moje pytanie mówiąca że się da, albo po prostu nie da.
    Ale dzięki za zainteresowanie się

7. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Dodam jeszcze że sam xbox zabrania kopiowania pewnych plików (np. niektóre save). Żeby skopiować takie dane musisz je skopiować z poziomu PC. Natomiast jeżeli potrzebujesz przenieść, to nie ma problemu.

8. KwasnyBak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Evesham, United Kingdom
    Dzięki ;)

Wczytywanie...

Poleć forum