1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szybkie pytanie co do update'u iHasa!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ViktorX, Wrzesień 28, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ViktorX

ViktorX Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, dopiero dzisiaj otrzymałem LiteOn iHas 124-19 B i od razu chciałem go zaktualizować jak to w tutorialu mam napisane jednak sęk w tym, że wyskoczyło mi okienko gdzie wybieramy nasz napęd, iż "it will be updated from AL0S to AL0S" zamiast "it will be updated from AL0Q to AL0S", a gdzieś na forum czytałem (szukałem odpowiedzi na swoje pytanie ale nie znalzłem btw.) jak ktoś zaktualizował w taki sposób napęd i ten mu się skopał i nie nagrywa poprawnie gier, więc n ie chcę ryzykować. Pomijam nawet fakt, że nie wiedzieć czemu wtyczka od zasilacza adaptera zaczęła się palić i nie wiem czy działa - jest ktoś w stanie mi pomóc?

EDIT: Wcześniej wspomniany płonący kabel od zasilacza... Mój problem polega na tym, że nie wiem czy padł cały zasilacz czy tylko kabel dlatego jeśli moglibyście mi powiedzieć co za wtyczka (tzn. nazwa tego dokładna, bo owy kabel oczywiście mam, ale wolałbym poszukać w internecie zanim pojadę do sklepu czy coś) wchodzi do ("druty" są płaskie i proste jeśli z tego kąta nie widać) tego:

EDIT2: Już chyba mniej więcej wiem co to za wtyczka. Z tym chyba sobie poradzę na własną rękę, ale nadal nie wiem co z wcześniejszym problemem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.