1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szybkie pytanie IHAS124B...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wiewiorcwaniak, Styczeń 21, 2015.

1. wiewiorcwaniak

wiewiorcwaniak Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć mam pytanko, czy fakt pojawienia się błędów typu problem z ustawianiem L0 i problem z nagraniem LeadIN świadczy, że będę musiał zainwestować w verbatimy?

Drugie pytanie czy mogę nagrać gierkę NTSC i w nią grać bez ryzyka bana, czy muszę zainwestować w RGH?

Dzięki za odpowiedź.

Sprawdzałem IMGBurn na innej nagrywarce by nagrać XGD2 i też problem z L0 i LeadIn Jaka to może być przyczyna, że IHAS i druga nagrywarka nie nagrywa. Całość podłączona adapterem USB.

Ostatnia edycja: Styczeń 21, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum