1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szybkie pytanie o konsolę

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kszalek, Styczeń 17, 2010.

1. kszalek

kszalek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Jutro mam jechać po konsolę z allegro do gościa tylko zastanawiam się czemu nikt jej na allegro nie kupuje. Jest 10 sztuk i nie schodzi, a cena wydaje się być okazyjna.

NOWY FABRYCZNIE XBOX 360 ARCADE-JASPER-PROMOCJA!!! (886676381) - Aukcje internetowe Allegro

Wiem nie ma tutaj załączonej gry, ale mimo wszystko jest to najtańsza konsola nowa na allegro.

Czy coś z nią nie tak?

Czy opłaca się ją kupić tym bardziej że odbieram ją osobiście bez kosztów wysyłki?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    wszystko ok, koles tez ma sporo komentarzy wiec nie ma sie czego bac tylko kupowac.

4. riders62

riders62 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Płock
    Za tą cenę opłaca się. Ale ciekawi mnie dlaczego nie schodzą ?

5. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Może dlatego , że wolą inni dołożyć około 100zł i kupić używanego Premium z dyskiem 60 GB . Bo widziałem już na allegro Arcade za 603 zł ( lub 605 zł ) .

6. kszalek

kszalek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok dzięki wielkie :)

Chodzi mi o to, że ludzie kupują droższe arcade te za 666 zł a tej jakoś nie :) Premium nie mam zamiaru kupować bo po prostu jej nie potrzebuję. Konsola ma mi służyć do rozerwania się po ciężkim dniu raz na jakiś czas :)

7. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    wydaje się,że jest wszystko ok
    jak masz możliwość odbioru osobistego to nie ma ryzyka,że gość jest nieuczciwy

8. kszalek

kszalek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W pytaniu chodziło mi bardziej o to czy w aukcji nie ma jakiejś negatywnej informacji na temat specyfikacji, której osoba nie mająca pojęcia o konsolach (czytaj ja) nie zrozumie. :)

9. bartle

bartle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Elbląg
    Moze Ci co kupuja drozsze nie wiedza ze xbox posiada gwarancje europejska, i wola kupic "polska" wersje, z polska wtyczka no i z naszym paragonem jako dowod zakupu:) przeplacaja za stereotypowe myslenie:)

10. TheSonyMix

TheSonyMix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hove (UK)
    Wszystko powinno być ok. Cena taka niska bo koleś sprowadza konsole z UK, i jeszcze na tym zarabia. Konsola w UK kosztuje 109 funtów, a kurs funta to 4 z groszami, więc możesz sobie łatwo policzyć :)

11. riders62

riders62 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Płock
    Ja mojego xboxa mam z holandii. Elite wyszedł mnie ok. 800 złotych.

12. jerro

jerro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    cena niska, okazyjna???bym polemizował.Razem z przesyłką kosztuje 675zł, bez gier , z angielską wtyczką...wybaczcie ale ja wolałbym dołożyć 124zł i kupić bez problemu obecnie nawet w EuroAGD za 799zl, ale z 3 grami,w sklepach internetowych jeszcze taniej np. Konsola Microsoft Xbox 360 Arcade Jasper + Banjo Kazooie Nuts & Bolts + Lego Batman + Pure w Morele.net, a wcześniejsze promocje w różnych sklepach były jeszcze lepsze , a być może jeszcze będą taniej! więc nie dziwię się ,że nie ma popytu, to nie jest jakaś rewelacja.

13. MaciekPRO

MaciekPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Bo każdy już nastawił się na elite

14. Kuba 2255

Kuba 2255 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Myślę,że dlatego,że ludzie wolą dołożyć 100-200zł i mieć z grami i dużą pamiecią i z 2 padami. Ale jeśli chcesz to kupuj,bo gość wygląda uczciwie ;D

15. Michciollek

Michciollek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Nie jestem pewien ale przez ten zielony woreczek kabel zdaje mi się ma 3 bolce do gniazdka co oznacza konsole z Angli ale nie przejmuj się sam mam Elite z Angli i poza tym że dałem 15 zł za przejściówkę w Obi nie ma różnicy prócz instrukcji w języku angielskim i tej wtyczki poza tym wszystko to samo nawet menu PL a tani ponieważ w Angli dałem 149 funtów co na tamten dzień dawało ok 703 zł więc możliwe że koleś je kupuje tam i przesyła do Polski i ma zarobek aczkolwiek mogę się mylić i może to być Polska konsola

Wczytywanie...

Poleć forum