1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szybkie pytanie odnośnie rozgrywki w Borderlands 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez czapla123, Listopad 27, 2012.

1. czapla123

czapla123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. mam pewien problem odnośnie borderlands 2. Otóż będąc w trakcie robienia misji kończę gre. Po ponownym włączeniu gry, mój progres zapisuje się tzn. mam przedmioty takie, które miałem, level też, jednak moja postać jest zupełnie dalej niż skończyłem gre i muszę z powrotem wybijać potwory i dochodzić do miejsca gdzie skończyłem co czasem zajmuje sporo czasu, gdyż jestem na początku gry. Czy to normalne? Da się jakoś transportować do miejsca gdzie skończyłem? Albo jakoś zapisać grę, tak bym był w miejscu w którym gasze konsole.

2. Lotnik421 Xbox One

3. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Nie możesz zapisywać gry, gdzie chcesz. Grałem na PC i musisz dość do punktu zapisu, i tam ci zapisuje, ale jeśli zdobędziesz broń po zapisaniu i wyłączysz konsolę to ta broń dalej będzie, ale misje i potwory nie zapisują się automatem. W jedynce też tak było, punkty zapisu.

1 osoba to lubi.
  4. czapla123

czapla123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki za odpowiedz. No to troche lipnie bo te punkty cos rzadko są. ok w takim razie prosze o zamkniecie tematu

Wczytywanie...

Poleć forum