1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szybkie pytanie odnośnie spoofa napędu

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez ESLORD, Listopad 2, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Panowie ręce mi opadają...Mam konsole z połowy 2009 roku, z napędem Benq z lutego 2008. Człowiek który mi ją przyniósł nie wie czy był robiony spoof czy nie. Konsola zawiesiła się standardowo na aktualizacji z F1 2011, naprawiłem to i dokończyłem aktualizacje z pena. Po aktualizacji standardowo wywaliło przeróbkę, ale tu gwóźdź w tyłku się pojawił bo konsola nie czyta także oryginalny gier(komunikat PLAY DVD).

Próbowałem wgrywać oryginalny f/w benq (stock) jak i LT+ 2.0 ale to nic nie daje, ten sam problem z odczytem płyt. Wsadziłem do tej konsoli inny napęd Benq z poprawnym kluczem i to samo...

Podejrzewam że benq to nie jest oryginalny napęd i był tam liteon, zatem wsadziłem dzisiaj tam liteona v1 83850c z poprawnym kluczem i też nie czyta.

teraz moje pytanie odnośnie spoofa, czy przy nowym dashu 13604 spoof działa...i drugie pytanie, czy w tej konsoli jeśli oryginalny napęd był liteon, to musze wsadzić dokładnie taki sam model czy każdy liteon powinien działać ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Klucz na pewno dobry?

Sent from my X8 using Tapatalk :)

4. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    a tego litka z jakim softem wgrales? 83850c czy 02510c? Bo powinienies ten drugi

5. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Tak klucz napędu jest okey.

Co do liteona, to wrzuciłem klucz z Benq do lt+2.0 dla liteona to flesh'nołem do napędu i próbowałem odpalić. nic.

Hm..może po updejcie nowego dasha się naprawi ?

6. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    jako source daj orig-02510C-1c000, target LTPlus-025-v2.0. w manual spoof wpisz swoj klucz i bedzie gralo

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum