1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szybkie pytanie szybka odpowiedz

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Igoreks, Luty 2, 2016.

1. Igoreks

Igoreks Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Jestem tu nowy, zamierzam kupić x360. Chciałbym zakupić konsole przerobiona i tu moje pytanie:
    - czy ta konsola jest coś warta?
    - czy jest warta tych pieniędzy?
    - czy jeżeli mam rgh i lt na konsoli to będę mógł grac na live?

konsola którą jestem zainteresowany:
    http://allegro.pl/konsola-xbox-360-arcade-60gb-lt-3-0-rgh-24h-i5963145427.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szymon640x480

Szymon640x480 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli masz RGH to live jest ryzykowny (ban w kilka dni lub w kilka minut).
    Na LT 3.0 (wyłącznie) możesz grać na live normalnie.
    Ta konsola to Falcon, jeśli był dbany (raz na jakiś czas czyszczony) to konsola się nada, jeśli był zaniedbany to może dostać RROD.
    Cena trochę wysoka, ja taki sam zestaw miałem za 220zł i jeszcze jeden taki sam zestaw który kupiłem później kosztował mnie 250zł

Wczytywanie...

Poleć forum