1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szybkie pytanie ??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez euro, Styczeń 29, 2010.

1. euro

euro Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Koledzy jak przejdzie sie Mass Effect (jedynkę) to mozna dalej grac, po przechodzić te dodatkowe misje ?? i jeszcze mam problem odpalić dodatek Bring Down the Sky był w drugiej płycie (Gra jest mass effect classic z dodatkami)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    w mass efect nie grałem, ale w każdej grze jest możliwość dalszej gry po zakończeniu wątku fabularnego, więc na 99% będziesz mógł przechodzić dodatkowe misje.

4. euro

euro Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no własnie chyba nie :/

5. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kumpel przeszedł Mass Effecta z 10 razy na kompie. Wiem że po ukończeniu gry, możesz zacząć ja znów w trybie "New game +". W tym trybie dostajesz swoja postać z ostatniego przejścia gry, czyli masz wszystkie bronie itd. Poziom trudności jest CHYBA odpowiednio wyższy.

Więc jeśli chodzi Ci o achievementy, to możesz wykonać je przechodząc grę "wypasiona postacią"?

Wczytywanie...

Poleć forum