1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Szybko migająca dioda power Xbox 360.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mil101, Luty 22, 2015.

1. mil101

mil101 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Wczoraj miałem rod-a ale poradziłem sobie. Okazało się że padł kondensator. Podmieniłem i wszystko ok. Jednak ze względu na to że mam rgh a konsola była otwarta to wywaliłem nie potrzebny napęd i dałem dodatkowy kuler na radiatorze z GPU. Wszystko pięknie ale teraz mi ciągle miga szybko zielona dioda z przycisku power. Domniemam że klocek płacze że nie ma napędu. Jest jakaś na to rada ? Bo jak nie to albo wsadzę z powrotem napęd, obrócę xboxa albo wlutuję tą diodę :) Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Boll

Boll Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zduńska Wola
    Jest na to rada, w ustawieniach Xebuild w jrunner masz opcje smcnoblink. poprostu zaznacz to, wygeneruj nand i wgraj...

4. mil101

mil101 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobrze postawiłem ptaszki ? :)

Załączniki:

• 1.jpg
      1.jpg
      Wielkość pliku:
      236,3 KB