1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

szybko podgrzewający się radiator na procesorze

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez trudneto, Czerwiec 26, 2013.

1. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    Witam. Około 40 min. temu rozkręciłem XBoxa 360 w celu wyczyszczenia go z kurzu sprężonym powietrzem. Rozkręciłem go na części pierwsze następnie wziąłem go odkurzyłem sprężonym powietrzem i chciałem mu wymienić paste w procesorze. Gdy zobaczyłem ze nie mam śrubokrętów do procka to go skręciłem i w dosłownie cały tam radiator mi się grzeje w 10 sekund czy można to jakoś domowo naprawić ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    A konsola się wyłącza czy po prostu radiator jest gorący? Jaka data produkcji konsoli?

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. trudneto

trudneto Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gela
    konsola się nie wyłącza data 2007-06-25

a i jak się włącza to chodzi jak samolot

Edytuj posty - Jabar

5. Baloon 360

Baloon 360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Na początek musisz wymienić pastę pod radiatorami .

6. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wymień pastę pod cpu i gpu na trochę pomoże ( albo ja zabijesz nieumiejętnie ściągając xclampa ) później zacznij się rozglądać za nową konsolą jasper/slim.

7. forumxboxa

forumxboxa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja robię zazwyczaj tak, że napęd z tej konsoli montuję poza obudową - normalnie śrubami do górnej części kable puszczam przez zrobiony wcześniej otwór.
    Gram tak od około 3 miesięcy temperatura na GPU i CPU mam 47-53 stopnie w stresie.
    Na radiatorze od GPU mam wiatrak 12cm puszczony na 12V faktem jest, że nie chodzi to cicho ale jest zimno,mógłbym zmniejszyć prędkość wentylatorka ale nie mam na to czasu.
    Pamiętaj jednak aby założyć resztę tunelu tego białego bez niego ugotujesz procek.
    I tak jak napisali wcześniej koledzy wymień pastę.
    Ostatnio w troszkę starszym była dosłownie ugotowana twarda, że użyłem drobnego papieru ściernego do jej usunięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum